Hrajú
Anatolij Chropov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anatolij Petrov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Rublev
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Titov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Ščepočkin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ustinov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Vontov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexandr Alexejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljubov Tiščenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Cikalov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Bělousov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
TASS je splnomocnený vyhlásiť... (1984) (seriál)
Dmitrij Poddubnyj
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Vladimir Jermilov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ševeljov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valentina Pugačjova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Konďubov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Oleg Belov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Andrejčuk
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexej Simonov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Judin
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)