Tucker & Dale vs. Zlo

• Česko Tucker a Dale vs. Zlo (viac)

Tucker a Dale (Tudyk & Labine), dva neodolatelní burani ze zapadákova v Západní Virginii, se vydávají do polorozpadlé barabizny, které říkají chata, aby tu vypili pár piv, chytili nějaké ryby a užili si trochu zábavy. Skupinka středoškolských studentů, kterou potkají cestou, ale z jejich podezřelého chování a vzhledu usoudí, že takhle nemůže vypadat nikdo jiný, než dva šílení zabijáci z venkova. Zdá se, že poklidné prázdniny Tuckera a Dalea přinesou nečekaně krvavé a zábavné zvraty. (oficiálny text distribútora)

Raziel_cz

Černá komedie, která převrací klišé slasherových filmů. Skvěle napsaná, profesionálně natočená, dostatečně krvavá, třeskutě vtipná a nabitá hláškami, které budete dlouho citovat. Nedá se popsat, musíte ji vidět. Pozapomenutý klenot, právoplatný kult. ()

Rathalos

Sice sa v tomto filme objavilo zopar mrtvol,nejaka ta krv a tak,ale mne to vobec nepripadalo ako horor,ti dvaja hlavni hrdinovia boli uz len na pohlad smiesni,hlavne ten tucny bol podareny,ale suma sumarov to bola skor vyborna komedia,bavil som sa,klobuk dole...:-) ()

maxXxic

Tohle je prostě absolutní pecka, po hromadách rádoby vtipných Scary&Disaster movies. Někomu připomene teen vyvražďovačky z devadesátek. Mě silně připomněl scény z některých explosion a slasher movies... Takhle to má vypadat! ()

Wallis3

Když to vezmu z pohledu dnešní doby, tak tohle byla kuuuuaaaa zdařilá taškařice. A co víc si přát, než aby se od taškařice čekalo, že to bude kuuuuaaaa zdařilá taškařice!!!! :-D ()

RobLord

Dávám jednu hvězdu, neboť jsem se u Tuckera a Dalea několikrát pousmál. Jinak na mne tento film působil jako příběh z HDP s dlouhou minutáží a americkými herci. ()

Al44...

Zezačátku mi to připadalo jako opravdu svěží vítr v celém tom množství nepovedených hororových parodií. Některé vtípky nebo i narážky na "slavné" hororové předlohy se i povedly. Bohužel film trpí naprostou nevyrovnaností - dobré scény střídají postupně i scény trapné a ke konci filmu dochází ke značné kvalitativní únavě celého tohoto snímku. Je to škoda - stačilo si totiž trochu více pohrát se scénářem a hlavně vymyslet nějaký opravdu nosný a zajímavý příběh. ()

ortoncz

Vtipný a zábavný horor, ale jen do té chvíle než má přijít konec. Konec přijde a film se najednou změní jde naprosto o průměrný konec . Jenom plný klišé. Ale do té doby se opravdu pobavíte. Hlavně začátek je plný svěží energie a sází vtipnou scénku jednu za druhou. A také způsob úmrtí je zachycen vtipně s dávkou brutality. Pěkných 70%. ()

salamandrr

Aboslutní pecka, i parodie může být úžasný snímek. koukám, že to tu uživatelé nějak zdrbli, no nevím mě chlápci co táhnout půlku těla a řeknou policistovi "Dneska jsme měli špatný den" přijdou dost vtipní ()

foundation

Znova dve rozdielne polovice. A znova je tá prvá mnohonásobne lepšia. Ono to totiž vážne najskôr vyzeralo že Tucker and Dale bude dosť originálna vecička ktorej ,,pointu,, ( ak sa to tak dá nazvať ) resp. skôr koncept, by som veľmi rád videl aj v nejakom serióznom horror/thrilleri. Tu tvorcovia stavili na komediálny mix a ani to nebolo tú prvú polku vôvec špatné lenže potom sa to zas celé zbytočne až moc sparodovalo, a ku koncu už zo sľubného začiatku nezostalo nič iba totálne priemerný všadevidený dojazd. Neviem prečo sa to vždy musí skaziť. Skoro identické sklamanie som zažil napríklad pri Leslie Vernonovi. Ale dobre, ako celok to je stále taký ten vyšší priemer. ()

helraiser

Opravdu neuvěřitelná hororová komedie plná odkazů na kultovní horory, texaskej masakr, Evil dead a lesní slashery atd atd. Nevěřil jsem tomu, že se bude jednat o něco extra, počital jsem s průměrnou hororovou komedií, ale je to vážně masakr s hodně legračníma scénkama a gore. Tucker a Dale jsou naprosto fenomenální vidláci, ty co tam předváděj za kousky to nemá chybu. Neuvěřitelně zábavná podivaná u který jsem se chechtal prakticky od začátku do konce. Nebýt závěrečné čtvrthodinky, která to opravdu trochu pokazila tak bych neváhal dát stoprocentní hodnocení. Můžu jedině doporučit. ()

AngelG

těšila jsem se a konečně jsme dostala to co jsem chtěla..! scéna s motorovkou následována např. hupsnutím do drtičky a následné zakončení dojemným příběhem šileného studenta, který se ke svému zhrození dozvídá, že je polovičním vydlákem..??!! no takhle dlouho jsem se opravdu nezasmála..!! ()

SatanX

Snad nejlepší komedie.....nebo snad parodie?.., kterou jsem v poslední době viděl. Nesmírně jsem se u toho filmu bavil. Ještě dlouho budu vzpomínat na scénu s motorovou pilou a včelami.....a spoustu dalších scén, u kterých sem nemohl zastavit smích. Tento film můžu s klidným svědomím doporučit. ()