Carol putuje s Tyreesem, Mikou, Lizzie a Judith. Na cestě najdou nový domov, kde se na chvíli usadí. Všechno vypadá idylicky, dokonce přemýšlejí o tom, že se zdrží déle, ale pak nastanou problémy s Lizzie. Lizzie nevidí, že mrtváci jsou nebezpeční a že ji chtějí zabít, a přemlouvá Tyreese s Carol, aby je nezabíjeli. Carol se snaží naučit aspoň Miku, aby byla bojovnější. Jednoho dne Carol přistihne Lizzie, jak si hraje s mrtvákem. Carol mrtváka zabije a Lizzie se z toho psychicky zhroutí. Lizzie navíc chodí krmit jednoho mrtváka, který se nemůže pohnout, na koleje. Mika ji při tom přistihne a v tu chvíli je přepadne další skupina mrtváků a ony se musejí dát na útěk. Miku málem jeden mrtvák dostal a tehdy ji Lizzie brání a po mrtvácích střílí... Už to vypadá, že Lizzie pochopila, že se mrtváci zabíjet musejí, ale pak dojde k něčemu nečekanému. Když jsou Carol a Tyreese na procházce, Lizzie zabije Miku, aby Carol a Tyreesovi dokázala, že se Mika zase vrátí zpátky a bude v pořádku. Carol a Tyreese se rozhodnou, že Lizzie musí zemřít... (TV Prima)

GejmronCZ

Tak tohle bylo kulervoucí. Jako věděl jsem, že Lizzie je drsná, ale že je i takovej mentál, to ne. Nevim co mám napsat, abych něco nevyspoileroval. Fakt nevim jak. Když jsem to viděl (tu onů věc), tak to bylo "Woooow, no ty kráávo!". Ale ne ve smyslu dobrého woow, ale toho špatného. Fakt jsem čuměl jako oni na ní a tak nějak nemohl pobrat, co se právě stalo. No... nářes! Takovou bombu jsem opravdu nečekal. Chci vědět jak to řeknou ostatním až dorazej do Terminusu. Ty budou taky solidně vprdeli z toho. GGWP... řádnej outplay jim zandala. ()

Najt

6 díl od rozdělení. Tentokrát je epizoda věnována skupince Tyrese, nebo možná bych měl říct skupince Carol. Ta je na cestě do Terminusu, dají si zastávku v domě, který najdou po cestě. Všude klid, okolo příroda, dům velký a bezpečný. Bohužel jeden člen skupiny je psychopat a dopadne to tragicky. Plány na osídlení ztroskotaly a tak nezbývá než se vydat zpět na cestu. ()

Rodriguez

Sledujeme jednotlivé osudy Ricka, Glenna, Maggie, Michonne, Daryla, Carla, Boba, Carol, Beth, Sashy a Tyreese potom, co se jejich cesty po napadení a zníčení věznice rozdělili...jejich nadějí je teď nové záchytné místo Terminus! 90% ()

• Když jde Tyrees (Chad Coleman) zabít chodce na kolejích, mění se v jednotlivých záběrech poloha stromu ležícího na kolejích. (Jirka_Globus)