Walking Dead

• Česko Živí mrtví (viac)
USA, (2010–2022), 134 h 18 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvorcovia:

Frank Darabont

Réžia:

Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Greg Nicotero, Michelle MacLaren (viac)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Recenzie používateľa JanPrazak k tomuto seriálu (12)

Season 9 (2018) (S09)

9. série byla naprosto úžasná. Po velmi slabé 7. a 8. sérii byla tahle skvělá. Dlouho jsem se takhle u Walking Dead nebavil. Každý díl přinesl něco a nebyl by díl, který bych si neužil. Předposlední díl byl šílený. Několikrát ukápla slza a musím říct, že se touto sérií Walking Dead dostalo zpět na tu správnou kolej, ze které před pár sériemi vyjel. 9 sérií jsem čekal na zimu a sníh a konečně se mi jí dostalo! Fakt pecka - 10/10. ()

Nový začiatok (2018) (S09E01)

Jelikož seriál sleduji později než vyšel, na devátou sérii jsem se vrhnul až dnes. Od poslední osmé série jsem si dal půl roku pauzu, abych si dokázal představit, jaké to bylo čekat na další sérii. Jsem velmi rád, že jsem to udělal. Předchozí osmá série byla za mě nejhorší série od začátku seriálu. Byla to prostě nuda. Proto se mi ani pak moc nechtělo do té osmé. Dnes jsem tomu však dal šanci a už teď můžu říct, že tehle díl byl skvělej. Měl jsem pocit, jako bych se vrátil zpět do začátků - jak napovídá i název dílu. Velmi mě tento díl bavil a těším se na další. Jsem velmi zvědavý, jaká zápletka se bude dít tentokrát, ale jak jsem koukal na některé no-spoiler recenze, tak to je údajně super, tak uvidíme. ()

Most (2018) (S09E02)

Druhá epizoda taky najetá jako ta první, dost mě to baví! Těším se, jak se příběh vyvine. ()

Čo príde potom (2018) (S09E05)

Tohle byla snad nejlepší epizoda v celém seriálu. Pořádně jsem si pobrečel. Dost mě překvapil na konci herec Dan Fogler, kterého znám z Fantastických Zvířat. Moc se těším, jakou tu bude hrát roli. Tahle série je to nejlepší, co pomalu umírající Walking Dead mohlo potkat. Teď to najelo na tu správnou Walking Dead kolej, na které to dříve jelo. Fakt jsem z toho nadšený, teď ten seriál dostal novej život. ()

Ticho pred búrkou (2019) (S09E15)

No to je katastrofa. Dlouho jsem nebyl takhle v šoku ze seriálu. A už vůbec ne u Walking Dead. Masakr. Jinak se to popsat nedá. Slza ukápla, fakt šílený, co se tam v tom jednom dílu stalo. Nemám slov. Jinak naprosto souhlasím s @bart_ - na to, jak je ten seriál dlouho běží předvedl i po několika sériích neskutečnou salvu. ()

Otvor oči (2019) (S10E07)

Poprvé v této sérii dávám 3 hvězdy. Strašná nuda, pár skvělých momentů to má, ale některé pasáže jsem měl chuť přeskočit. ()

Kráčaj s nami (2020) (S10E12)

Nejlepší díl této série zatím. Konec jsem vůbec nečekal a jsem strašně rád, že tvůrci tenhle cliffhanger udělali, protože to, co se bude dít teď bude nepopsatelný. Velmi se těším na další díly! ()

Michonina cesta (2020) (S10E13)

Neskutečný díl! Naprosto nechápu 77%, které tento díl má, protože je fakt úžasnej. Snad nejlépe udělané flashbacky, co jsem kdy v jakém seriálu viděl. Nemluvně o tom, co Michonne našla a co na konci viděla. Masakr díl! ()

Veža (2020) (S10E15)

Pouto Daryla a Judith pořád jen vzkvétá a já mám z toho strašnou radost. Zároveň mám radost z nové postavy “Princezna“. Konečně nějaká nová postava, co má charakter. A ještě k tomu vtipná jak párek. Fakt pecka! ()

Istá záhuba (2020) (S10E16)

Celá epizoda naprosto úžasná, konec ještě víc. Co víc říct, než že se moc těším na další díl. ()

Nájdi ma (2021) (S10E18)

Nemám nic proti tomu, když dají filmaři větší prostor v dílu nějaké postavě a prolínají to s hlavním příběhem. Ale v tomhle díle se reálně 40 minut nic nedělo. ()

Trieska (2021) (S10E20)

Oproti minulým epizodám žádná změna, nic moc se nedělo. Ale v této epizodě byla Princezna a tu jsem si hodně oblíbil. Myslím, že má velký potenciál na to být jedna z těch zábavných postav seriálu, ale také ta, co si toho hodně prožila. Moc se mi líbilo, jak jsme se toho o ni hodně dověděli v této epizodě. ()

Kevin Costner kraluje televizním ratingům

23.07.2022

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

08.03.2022

Dočkáme se Fortnite filmu?

Dočkáme se Fortnite filmu?

12.10.2021