Po tom, čo Maggie zamietla Hornsbyho návrh na spoluprácu so Spoločenstvom, musí sledovať, ako niektorí jej priaznivci opúšťajú komunitu. Chcú bezpečný život v Spoločenstve. Maggie však zostáva skeptická. Nedôveruje ani Hornsbymu, ani Pamele. Keď krátko nato požiada o pomoc ťažko zranený cudzinec, ktorý sa objavil pred bránou Alexandrie, jej obavy sa potvrdili. Spoločenstvo nie je dobrá voľba pre bezpečný život. Maggie, Lydia a Elijah pomáhajú zranenému jazdcovi, od ktorého dostanú mapu a informáciu, že niekto z kolónie Spoločenstva pomoc. Napriek tomu však Aaron, Jess, Gabriel a Toby ponúkajú ďalšej komunite, aby sa začlenila so Spoločenstva. (TV JOJ)

Doomcourier

Kdyby tohle nebyla poslední série, tak klidně dám 5*.  Jenže tohle poslední série je a my tak po dvousté sledujeme úplně stejný koncept jako v předchozích sériích. Neříkám, že je to špatná epizoda, dokonce mě to i dost bavilo sledovat, jenže už je to dost repetitivní,. takže srážím hodnocení na 3*. ()

kenkaku

Nevím jestli je to rozladěností ze sešupu posledních epizod, ale běží 15 minuta epizody (1/3 pryč) a ono se žvaní cestou autem, žvaní se v kostele, skáče se v čase… sere mě to. A pak najednou koukám na Kylea Reese z Terminátora! Bohužel se zase jen sedí a žvaní… a proč? Děj nemá kam jít tak vymýšlí další komunitu? A zase skáčeme v čase… a zase… tohle fakt ne. Co stojí za pozornost je posledních 10 minut. Mimochodem: opět není epizoda dotažená (bude pokračovat příště). ()

Davidkkk

Naši hrdinové se setkávají s novou komunitou... to tu dlouho nebylo. Nuda a extrémní vytočení z promrhaného využití času druhé třetiny završující série - dva pocity, které vystihují můj vztah k nejčerstvější epizodě. To, že je tam nějaká akce, díl nikterak nezlepšuje. Jedna z nejhorších epizod celého TWD. Ať už to radši skončí... ()