Drahý otec

(študentský film)
  • USA Expensive Father
Krátkometrážny
Česko, 2009, 26 min

Black Jack není těžká hra. Proto si každej myslí, že jí může hrát. Táta byl typickej příklad. Myslel si, že se na něj jednou obrátí štěstí, ale místo toho všechno prohrál... (oficiálny text distribútora)

Gekacuk

Krátký film o tom, jak chce syn svému otci ukázat, co dovede a tím se mu pomstít za příkoří, kterých se dopouštěl na něm a jeho matce. Syn se stává postupně zavislým na hazardu a neuvědomuje si, že sklouzává na stejnou úroveň jako jeho otec. Je na nejlepší cestě zničit vztah ke své dívce a přijít o práci. Nakonec donutí otce, aby s ním hrál o jejich vzájemné vztahy. Zajímavé ale poněkud krkolomné psychodrama. Na studentský film ovšem výborné. ()

Slarque

Skoro to pro mne bylo těžké dokoukat. Nevím, jestli mě s**ou víc ti chlapi, co měli otce na ho**o, tak se přece mají právo chovat po zbytek života jako kreténi, nebo ty ženské, co jim partner lže a chová se jako kretén, ale přece ho neodkopnou, protože měl těžké dětství (= vyrůstal bez otce). Za herce 2:1 pro chlapy, ta přítelkyně byla sice sympatická, ale herecky o úroveň méně přesvědčivá. ()