Keď sa Luke Gibson (Cuba Gooding Jr.) po ťažkej autonehode, pri ktorej stratil milovanú manželku, preberie v v bolestiach v nemocnici, zistí, že jeho ešte včera krásny život sa zrazu zmenil na desivú nočnú moru , z ktorej niet úniku. Kým bol totiž v bezvedomí, implantovali mu vražedný mikročip, vďaka ktorému ho teraz nielenže nonstop sleduje evidentne dosť vyšinutý šéf spoločnosti Hope Industries menom Virgil (Val Kilmer), ale ktorý mu navyše sprostredkúva čudesné vízie a až príliš živé útržky z minulosti, ktorú si nepamätá, pretože zrejme nie je jeho! Zdá sa, že jeho jedinou šancou na prežitie a únik z tohto nepredstaviteľného pekla je spojenectvo so skupinkou rebelských hackerov, ktorí pravdepodobne ako jediní vedia, o čo tu vlastne ide a ako sa nebezpečnému koncernu vzoprieť skôr, než bude neskoro... (TV Markíza)

Giovanni

Val Kilmer je sice příšerný, Cuba je však skvělý, potěší také množství herců hrajících v SG :-) Jak tu píše honajz - Má to hlavu a patu a je to napínavě natočené. Chválím. ()

hajner

Nápad to bol šikovný. Vcelku originálny s veľkým potenciálom. No ale keď to dostane nešikovný režisér a obludný scenárista a k tomu všetkému sa pridá nedostatok peňazí tak vznikne niečo takéto. ()

io.

Dle hodnocení (toho času 48%) jsem nečekal žáden zázrak, ale mile mě tento výtvor překvapil. Děj měl spád a nenechal mě nudit. Vizuální stránka filmu byla velmi solidní. Některé herecké výkony slabší, ale naštěstí jen některé. Odbornou stránku nebudu hodnotit, protože nabourat se přes satelit do nějakého procesoru tím, že tři vteřiny buším všema prstama do klávesnice až se prohýbá... to je hodně sci-fi. Beru to prostě jako pohádku - bylo to hezký, pobavilo mě to. ()