Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 8
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

HAssAN

Príbehy radostí a starostí matky, manželky a predavačky áut Frankie a zbytku rodiny, ktorá žije v Orsone, Indiana v strede (middle) USA kde sa nič nedeje. Tri deti: Axl permanentne behá po byte v trenírkach a s kopou teenagerských problémov, Sue pri každom pokuse zapadnúť do nejakej skupiny vyhorí a najmladší Brick samotár s imaginárnym priateľom, ktorému vždy chrapľavo zopakuje posledné slová. A otec rodiny, ktorý sa sem tam zapojí aj do diania okolo neho. Seriál je celkom vtipný a za krpca dávam imaginárnu 4*. ()

lacerta

No... vykrádačka všeho možného... Kutil Tim, Roseanne, Ženatý se závazky, Krok za krokem, ale hlavně Family Guy - zachovalá matka, trapnej otec, odpudivá dcera, tupej starší syn. Jen místo psa/mimozemšťana nejmladší dítě mluvící ke svýmu hrudníku. Jen nový tváře. ()

racing666

Tahle rodinka nemá chybu. Starostlivá máma, pohodář táta, flegmatik starší syn, snaživá a věčně odmítnutá dcera, podivín mladší syn. Opravdu hodně povedený. Největší hláška zazněla: ,,Bricku, tys mu dal čokoládu?" ,,Když jsem mu jí dal, začal po ní vrnět." (šlo o Brickovo kamaráda, který si hrál na kočku → nějaká psychická porucha) :-D ()

unclejack

Náhodou, je to neskutočne vtipné. Neokúkané tváre dokazujú, že s obstojným scenárom dokážu vytvoriť nevtieravú zábavu, ktorá sa vysoko čnie nad samozvaných kráľov žánru rodinnej komédie. Spracovanie je moderné, na úrovni a aspoň pre mňa tento seriál do priemeru rozhodne nepatrí. ()

Pjotr8

Strašně vlezlý seriál, který si snaží hrát na něco, co není. Až na Neila Flynna na něm absolutně není nic sympatického. ()

Arehanah

Kdo by nemiloval tuhle "průměrnou" rodinku. Roztěkanou, zasloužilou mamču Frankie, negativistického, splachovacího taťku Mika, rebelského, pubertálního syna Axla , věčně optimistickou, snaživou dcerku Sue a v neposlední řadě obsesivního benjamínka Bricka. Co díl to perla a mně nezbývá než po 6-ti řadách hodnotit plnou palbou 5*, HOUK :-) ()

Ironhead

Konecne sitcom o lidech, ktery nejsou nicim top ani vyjimecni ale proste prumerna(kovi), aneb rodinka patrici spis do nizsi stredni vrstvy ;) Humor vetsinou funguje a to je u tohohle typu serialu to hlavni... ;) ()

x3me

Jeden z mála seriálů, který si i osmou řadu drží vysokou úroveň. Nebudete se u něj nejspíš řezat smíchy, ale zase působí docela přirozeně a občas vás i donutí zamyslet se nad životem. Zejména díky postupnému dospívání mladých Hecků. 80% ()

mrtka

V tomto seriálu mě neskutečně irituje ten malej parchant alá všeználek a ta ošklivá drátěná huba , která bude celý život panna obecně celý seriál mě dost sere a ani trochu mi to nepřijde vtipné . ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz