Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

Rapollo

Film jsem dokoukal do konce. Ale dalo mi to kurva práci. Nápad s robotími zápasy byl dobrý, ale u toho zůstalo. Zbytek zahltila infantilní trapnost. ()

Craig_D

Jakože jo =) , když pominu slabý scénář, poněkud velmi předvídatelný děj tak je to klasická rodinná popcornovka s vysokým rozpočtem. Taková pohádka pro mámu tátu a dítko na sobotní večer. Když nečekáte nic extra tak neurazí =) ()

Luposos

Nápad se mi líbí, provedení je taky velmi dobře udělané, bohužel je to celé tak přeslazené, uslzené a sladkobolné až se z toho jednomu dělá na nic. Proto jen 3*. ()

MarcWarren

Tak tohle byl fakt luxusní film. Super efekty z robotama a souhra člověka a stroje. Samozřejmě božský Hugh Jackman :D a super hudba Dannyho Elfmana. Nejlepší pecka je ale ta od Eminema :D ()

AdamDM

Okrem konca je to celé veľké klišé, ale obsadené do postáv robotov. Nič, žiadne emócie, žiadne vžitie do postáv, blbé dialógy. Film zachraňuje skvelá grafika. ()

anezka123

Nemůžu si pomoct, ale kde se objeví Jackman, dá se na to dívat, ať už je film o čemkoli. I toto je ten případ, kdyby to tam nezachraňoval, nedokoukám do konce. Super efekty - no dobrý, ale co víc? Příběh je klasický otco-synovský drama poamericku, k tomu průhledná lovestory, už chybělo jen, aby ti roboti mluvili...a že se v budoucnosti budou lidi chovat jako opice, to už tu taky bylo mockrát... Není to špatný, ale ani dobrý... ()

killerko13

Gratulujem. Filmárom sa podaril veľkolepý snímok, ktorý si odo mňa právom zaslúži 5*. Rozhodne patrí medzi moje najobľúbenejšie filmy. Vyzdvihujem skvelý dej, spracovanie a aj vynikajúce herecké obsadenie. Páči sa mi odkaz, ktorý film zanecháva - že aj outsider sa môže stať víťazom, keď si ide za svojim snom ()

Molerat

Je to celkem vzato o ničem. taková mainstreamová klasika z amerických dílen. Možná to zacuká v oků, popíchne u srdce, ale jinak nic nedá. Je to ale zábavné a není to příliš dlouhé. Takže vlastně, proč ne? ()

momii

Tak tohle je naprosto příšerná dementní sračka ze který mi bylo akorát tak trapně.Myslela jsem, že to bude jeden z filmů v šedým plášti, ale z nějakýho mně nepochopitelnýho důvodu není.ODPAD! ()

Ollivander

Skvělá zábava s možná tuctovým příběhem, ale přiznám se, že mi to vůbec nevadilo, vždyť je to film o zápasech robotů:) Hudba (Danny Elfman): 5z5 (100%) ()

klukcz

Jak vidím nejsem jediný komu tento film přijde jako koláž Rockyho, Ovet the top ve scifi kabátku.Jedno klišé se vrší na druhé a ve výsledku je film vlastně dost o ničem.Jako bezmyšlenkovitá výplň večera ale zafungoval dobře. ()

Bubaak

Nemám rád stupidní americké filmy u kterých už v první třetině víte jak to skončí. Nemám rád stupidní americké filmy které jsou propagovány jako trhák roku, ale ve skutečnosti jsou jen určeny okrást lidi o čas a nějaké drobné. No, tak u tohoto filmu uhodnete konec po prvních deseti minutách, kdy blonďatý klišé klučina vyhrabe z močálu hračku na dálkové ovládání. Každá minuta sledování byla utrpením, z množství WTF? momentů a rádoby dojemných chvil mi bylo až nevolno. Teenagery a transformeroperverzáky to možná nadchne, ale rozhodně nedoporučuji pouštět dětem, takovýto odpad jim jen vymyje mozek. Nebo vlastně nedoporučuji pouštět vůbec nikomu. ()

swater137

Krásné dětské sci-fi, kde hlavním hrdinou je táta co spí s nevlastní sestrou. Zlo zde představuje ruský kapitál. A děti když máte hračku tak ať je to robot zabiják se kterým můžete vyhrát peníze nad pankáčem )). Kde se ty náměty berou? 5 hvězd ať nezkazím hodnocení a ostatní se také kouknou. To se jen tak nevidí. Akční 20%Drama 0% Sci-fi 75% sportovní 5% (jednou má na sobě tepláky) ()

Indio

V rámci žánru je film bez chyb. Rodinná akční jízda s nezotpovědnym fotrem, chytrym a zde i simpatickym synem a velkejma robotama jako hračkama. Žádny big nebezpečí na scéně jen klasická zbližovačka tatu a synátora přez společnej boj vyjímečnýho loser robota proti robotům. To je vše. ()

Nezbednice

Chtějí-li rodiče s dětmi školního věku strávit příjemnou chvilku u filmu, tak právě u tohoto. Přijdou si na své opravdu všichni členové rodiny. Když neřešíte nějaké ty naivní detaily, berete to jako pohádku, tak budete nadšeni! ()

galfaroth

Wolverine jako samolibý debil, kterého napraví vlastní syn, kterého vlastně zezačátku nechtěl a prodal, aby ho nakonci vlastně zase chtěl. Hodnotit? Ale jak? Příběch jsme viděli již několikrát, jen v jiných (možná 100 zpracování) a proto za příběch bych dal tak 1 až 2*. Co se týče efektů, zpracování a hereckého obsazení, nejspíš 5*. Sumasumárum 3*. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky