Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

Voloda

musim poveda ze za svojimi 5* si stojim aj o polnoci, film ma drzal v extazy az do titulkov.Presne mi pripomenul detstvo a One Must Fall 2097 na PC (pamatnici urcite pamataju). ()

Little

Popcornová pecka, která zacloumala mojí bránicí, prověřila slzný kanálky... Zkrátka podívaná se vším všudy - napětí, akce, humor, city, vše vyváženě namíchané do opojného koktejlu. Dám si ještě jednu rundu! ()

ernda

Transformeri trochu jinak - nemluvi, nemeni se v auta ale o to lepe se mlati. Nevim co dal napsat, Hugh je dobrej, prcek taky... zaslouzene 4 hvezdy. Jen dodam, ze jsem mel moznost videt jak dabovanou tak i titulkovou verzi. Zcela subjektivne doporucuji titulky (jako u 90% filmu). videno v IMAX Praha. ()

TheTimo

Šel jsem na tento film naprosto bez očekávání a bez předsudků, nečetl jsem žádné recenze a byl jsem velmi mile překvapen. Kombinace jak zde již proběhlo Over the top a Transformers dokonale vystřihnutá v podání Levyho. Líbí se mi, že relativně blízká budoucnost není přehnaně futuristická a nehraje si na nereálnou (kdo ví co bude za 9 let...). Za mě 80%...ať žije Atom ;o) ()

MrLinhy

Hodně dobrý film, jeden z nejlepších tohohle roku. Hugh Jackman (Charlie) bývalý boxer protloukající se životem opraváře a hráče robotů. Bylo moc krásné jak se mu splnil na konci sen, pomaličku to vedlo k slzám = povedený konec. Film měl suprovou hudbu a dost dobře vypracované efekty, které braly dech ( to bylo furt '' Ty p*čo'' atd :D ). Zkrátka jak tu tady skoro každý píše Rocky + Transformers = DOKONALÝ FILM. Atom nevypadal nějak moc drsně a právě v tom bylo to velké kouzlo v tom jeho skromném obličeji. ()

Wladimir78

ale jo, především díky výbornýmu Jackmanovi i tomu klukovi (ale to jméno mu nezávidím:)). Uvidíme, co s hodnocením udělá další projekce. ()

Mickel

Vsadim se, že ve dvojce dostane Apollo robo Zeus Creed od Atoma robo Rockyho pěknou nakládačku. Chybělo jen závěrečné BAILEYYYYYYYYYYYYY kde jsi BAILEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :) ()

Skretule odpad!

Shoooooowtime!!!!!!....lidi už nebaví normální box...potřebují alternativu. Roboty, kteří ukojí jejich násilné choutky. Všechno zabalené do nechutného klišé a vznikne krásný rodinný film pro všechny věkové generace a i slzička v závěru ukápne. Opravdu neskutečně debilní a urážející. Znásilnit a naprosto vykrást kultovního Rockyho chce opravdu silný žaludek....hold degenerující postižení filmového mozku roste rychleji než jsme čekali. ()

Pisoarec

Tenhle ocelový sci-fi ,,Rocky 21. století" je nejen klasickým sportovním dramatem s neklasickými hrdiny, ale i celkem zdařilá sonda do problematiky vztahů rodič a syn. V obou rovinách Ocelová pěst solidně funguje a zdá se, že Shawn Levy,l konečně našel žánrovou parketu, jemu vlastní. Po nepříliš vydařených taškařicích Noc v Muzeu a hlavně Růžový panter, který byl přeplácaný gagy, těch nejnižších nížin, se v Ocelové pěsti přeci jen ukazuje jeho talent. Film je opravdu akční, opravdu drama a opravdu sci-fi. Při akčních sekvencích budete robůtkovi Atomovi fandit, bát se o něj a při dojemných ,,rodičovských scénách" ukápne leckomu i nějaká ta slza. Navíc představitel Jackmanova synka Dakota Goyo (trochu holčičí jméno, ne?:D) hraje vskutku kouzelně, sebevědomě a hlavně prirozeně, díky tomu působí jejich vzájemná souhra uvěřitelně a není tak divákovi lhostejná. Shawn Levy natočil solidní biják, přesně do kin, který spíše nadchne než zklame. Mě bavil i dojal. Postavy jsou sice dost modelové, ale Levy zde dokáže režírovat s citem a s mírou a nejde přes mrtvoly, tak jak jsme to mohli vidět v jeho předešlých filmech. Takže ideální chlapácký film, jeden z kategorie těžce motivačních. Prostě Rocky:D ()

Templář

Film o robotickém Rockym, na sto procent předvídatelný, a protkaný storkrát obehraným příběhem o tom, jak si otec se synem k sobě našli cestu. Přesto (nebo právě proto) film funguje. Přes poměrně dlouhou stopáž jsem se nenudil a na konci se mi třepala brada a málem jsem i uronil kroupu. :-) ()

ferrca

Málem jsem usnula...upřímně mi to připadalo jako další rodinný cajdák. Hugh je fešák, ale hrát si na polepšenýho tatíka bylo trapné, ještě že má tak krásnej úsměv :) ()

Wallwyman

Taková pohodová rodinná pohodovka. Potěší, ale nenadchne. Boje jsou fajn, ale je to bez napětí a je to až moc plné kýčů. Už po 20 minutách filmů bylo jasné, jak to bude dál probíhat a jak to dopadne. ()

Hucocaky

Dočkali sme si i keď na konci roku, ale je to tu, skvelá akčná scifi "podívaná". Otcovská ne-láska a rivalita medzi synom a octom + akčné zábery, parádne triky a mne dosť vyhovujúce efekty. Scifi roku. *5 ()

Jobik

Výborný výtvor Shawna Levyho.. Propojen s filmovou linií Rockyho a transformers co více říct další z filmu co musim řádně ohodnotit. ()

mantisak

Robotí masakr, u kterého posloucháte Eminema :) ja jsem spokojený... je to taková ta oddechovka na večer, kdy si udělate popcorn, posadíte se do křesla a vychutnáváte si tohoto "Plechového Rockyho"...ten poslední zápas byl skvělí a i přes par WTF momentů si myslím, že si to zaslouží 4 * :) ()

ElFifo

OMFG..za co mě trestáš? Opravdu bych nečekal, že se u filmu s Jackmanem z prostředí robo-boxu budu nudit, ale světe div se..je to tak. Děj plochý a předvídatelný bez špetky nápadu nebo nedejbože napětí, režie a kamera marná, dialogy a herci patetický až hamba..prostě peklo..ztráta času..2 bodíky a Real Fuck. ()

Brodequin

Já jsem tak rád že jsem na to nešel do kina... dal bych i tři, ale už jsem hodně dlouho neviděl tolik naprosto trapných scén, že mi bylo i doma za monitorem stydno. Např. klukovo výstoupení v ringu s mikrofonem. Brrrr, cítil jsem se trapně za něj. Tohle je pro děti do 10 let. Bez většího nápadu..chování postav úplně zhovadilé. Už mlčim raději. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky