Narušená dospívající dívka vypustí svého domácího mazlíčka tarantuli proti svým „nepřátelům“. (JasonCZ)

Bloody13

Nevšední příběh o tom, jak malá Susan má už od malička slabost pro tato chlupatá stvoření. Despotická matka však jejího koníčka nesdílí, její malé kamarády zabije, a proto se dívka rozhodne udělat s matkou to samé. O pár let později vyroste ze Susan pohledná a trochu zakřiknutá slečna, která bydlí už jen se svým milujícím otcem, jenž vlastní doma márnici, a Susan zase ve sklepě chová desítky velkých a chlupatých kamarádů. Když se však k nim do domu vkrade parta výrostků, a přímo před jejíma očima zabije jednoho pavouka, rozhodne se Susan pomstít... V našich končinách zcela neznámý, pro mě však docela zajímavý snímek už z toho důvodu, že se tu objevuje pro mě základní prvek - pavouci. Ti mají nejvíce prostoru hlavně v první půlce, je jich hodně a všichni jsou hezky živí, žádní gumáci. Druhá polovina od nich malinko odbíhá, jedná se tu hlavně o dívčina pedofilního strýce, ale detektivní vložka je zde naštěstí potlačena. Takže příjemné překvapení už z toho důvodu, že jsem o tomhle filmu vůbec nevěděl a nenudil se. Slušný příspěvek k filmům s pavoučí tematikou. ()

darkrobyk

Rozkošný horor o pavoucích, na který jsem se dlouho chystal. Susan, roztomilá blond dívenka, má zálibu v pavoucích, což její matka nemůže pochopit. Nu, Susan ví, jak ji naučit mít ráda osminohé mazlíčky. A pak je tu strýc Walter, slizký had, co si dělá na Susan zálusk v momentě, kdy je téměř dospělá. A není jediným problémem. Ovšem Suzan nemá jen jednu tarantuli, má jich celou armádu... Scéna v autokině evokovala spíše než katastrofické pavoučí horory, jako je mladší Království pavouků (1977), pozdější Fulciho Bránu do záhrobí. Většina diváků jistě neví, že pavouci ve filmu jsou pro člověka neškodní, jako to nevěděly oběti, a proto kvituji, že smrt způsobovali zprostředkovaně. Škoda, že scén s nimi nebylo více, hlavně v závěru jsem je ještě očekával. Jinak klobouk dolů před herci, co je po sobě nechali lézt. Rozhodně každý Spider Lover musí být tímto snímkem potěšen - nádherné tarantule, půvabná S. Lingová, pěkný vizuál, dostatek mrtvol...aby ne, když otec Suzan dělá v márnici. A navíc červená barva - šaty Susan i spratka Nancy - nevěstící nic dobrého. 4,5* ()

pornogrind

Některé holčičky si hrají s panenkami ale Susan ráda pavouky. Tuhle zálibu ale evidentně nezdědila po své matce kterou pomocí pavouka zanedlouho zabije. Čas letí a tatík mezi tím spořádaně vede svoji márnici a odrostlé Susan se mezitím pěkně rozrostla sbírka jejích mazlíčků. Ti později ve filmu dostanou ještě dosti prostoru a budou mít na svědomí i pár lidských životů. Samozřejmě že tu jsou nějaký nelogičnosti jako třeba následnej odchyt pavouků po akci. Ale srát na to. Já si hlavně cením toho, že šlo o živý exempláře(pro pavouky mám celkem slabost) a né o nějaký směšný gumový atrapy. Při finále s rakví jsem očekával, že Susan taky využije služeb svých mazlíčků ale tenhle závěr taky věru nebyl vůbec k zahození. Takže i díky mojí slabosti pro pavouky lehce nadhodnotím a Susan a její mazlíčci ode mě vyfasujou 4hvězdy. ()

kaylin

Americký snímek „Kiss of the Tarantula“ hraje na klasický strach z pavouků, i když to, že vás některý druh snadno zabije tu je přece jen trochu přehnáno. Ale to je v hororu normální. Funguje to, protože to prostě očekáváte. Mnohem zajímavější je ale paralýza na konci. To je výsostná scéna, které je skvěle promyšlena a skvěle natočena. Díky ní si mě snímek nakonec získal. ()