EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkujú:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiálny text distribútora)

SallyZen

Vlastíka mám rád. Je to takovej člověk z kterýho ta pozitivní energie přímo vyzařuje. Za něj to hodnocení nedám do odpadu, jelikož sám o sobě ten pořad je pěkně blbej. 50% ()

pufina odpad!

Otřesné! Čištění čaker a čeho všeho.. Věřím různým věcem (i občas těm, co se nedají logicky vysvětlit), ale tohle se opravdu nedá.. Myslíte, že když tam zavolám a zeptám se jich, na které půlce zadku mám pihu, že mi to poví? :-D ()

blitzer odpad!

Vlastíka Plamínka znám jen z jeho vystoupení u Krause (a pár legendárních videí na youtube), přesto si dovolím tento jeho skvostný pořad ohodnotit... jen nechápu, jak je možné, že takovýhle individua mají svůj vlastní pořad v televizi. ()

TomPrusik1

Plný počet za Jolandu, kterou je sranda poslouchat. Škoda, že je málo Jolandy. A největší škoda je ta, že tam někdo zavolá a vyhodí těžký prachy za to, že mu někdo řekne, že zítra je jeho velký den. ()

Lolita odpad!

U tohohle jsem se pobavila jako nikdy, a měla jsem chuť dát pět hvězdiček za magora Vlastíka a jeho mák, mák mák! stěněněně atd, za Jolándu která nemá jasno o svém původu atd... samozřejmě, že kvalitativně je pořad na 5 odpadů, ale dejte svojí zábavě nejen vysokoškolských večerů tak špatné hodnocení ;-) 22.8.2012 změněno zpět na odpad.. :) ()

adams89 odpad!

Věřím, že s notnou dávkou alkoholu by se člověk těm čarodějnickým blábolům i smál. To abysme ale byli pořád v lihu... ()

skrblik007 odpad!

Tady jsem se vážně rozhodoval mezi 5* a odpadem! Kdyby to celý bylo točený jako komedie, dal bych bez debat 5*. Jenže oni to myslej vážně. Pokud se budete chtít pobavit, najděte si na youtubku videa z EZO.TV. Budete se válet smíchy po podlaze. ()

Tucqa odpad!

Jolandina písnička "Jsem cigánka, zaplať Pánbůh", která byla sestříhaná z jejich hlášek, je snad jediné k pobavení, co z tohoto pořadu vzešlo. Dlouhé, nudné, lži, o ničem... A k Vlastíku Plamínkovi se raději vyjadřovat ani nebudu... ()

LordSnape

Tenhle pořad je něco neuvěřitelného a u nás do té doby nevídaného! Dnes už je to klasika ve vyprazdňování peněženky skrz televizi a vzešlo odtud spousta skvělých hereckých hvězd jako Vlastík Plamínek, cikánka Ronda atd. ()