Volejte věštce

(relácia)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiálny text distribútora)

mazzarek odpad!

Tvrdit o sobě, že umí věštit, může opravdu jen blbec. Lidi co tomu věří nejsou chudáci, ale idioti. Je to druh obživy, kde se cucají z lidí peníze a nejspíš to i dobře vynáší. Většina lidí co tam volá, tak nejsou zrovna 2x bohatý a pak se diví, že platí tolik peněz při vyúčtování. Rok a půl zpátky umřel táta a máma tam zavolala. Říkali jí samí bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla. Když přišlo vyúčtování za telefon, tak se hodně moc divila, že jí ta sranda stála 2854,- Kč. Je to jen o psychologii. ()

Jacinda

Není směšnějšího nočního pořadu...Překvapivě proto se stal jedním z našich (mě a přítele) neoblíbenějších...no opravdu. Neumím si představit nic lepšího, než v pátek večer v jeho prázdném bytě z postýlky sledovat tu kardinální hovadinu a popadat se za břich...Mám cuky dát 5 hvězd, protože je to skvělá komedie. Neříkám, že věštění z karet je úplná blbost, ale v jejich podání bych nevěřila ničemu. Podle mě mají tyto "věštkyně" nastudovanou základní příručku psychologie a jenom dedukcí odpovídají neurčité žvásty...Naší favoritkou je postarší "dáma", která se prokazuje neumělými umělými nehty, staromodními brýlemi a uvítáním: Dobrý večer, halo halo, kdo tam? ()

Handle odpad!

Chtěl jsem dát alespoň hvězdičku za to, že mě pořad vždy když ho vidím zaručeně pobaví, ale protože je to jinak tak strašně odpadový, nemůžu dát ani to. Nechápu jak může někdo utrácet peníze za nějaký žvásty a navíc Vám tam stejně řeknou vždycky to samý. Tento pořad neuznávají ani ti, kteří tomu věří, protože v tomhle pořadu je jasně vidět, že Vám vždy řeknou jen to dobrý, že je to fakt jen o penězích. Směšné. Ale když na to někdy v noci narazím, alespoň se zasměju, to jo.. :) ()

ClapTrap odpad!

Vrchol nevkusu, a obírání peněz z lidí v nočních hodinách. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou za vynikající "zábavu", neboť z některých jejich "čárů" opravdu umírám smíchy, ale nakonec jsem si řekl, že dám odpad, protože ty lidé, co jsou v televizi, sami ze sebe dělají šaška, aby lidi obírali o peníze, podle mě, za nic. To by potom mohl jít dělat zřejmě každý. ()

Deratizer odpad!

Odpad jak vyšitej. Není to ani pastva pro oči tento pořad, ba tuplem ne zíráním na nesympatické moderátory-věštce bez charismatu, ale navíc to škodí plazmovým televizorům svojí obrazovou stabilitou, díky níž se stabilní znaky vypálí na plazmový panel. A to zřejmě tvůrce pořadu naprosto vůbec netankuje :-) O stupiditě pořadu nemluvě, jak někdo může cpát prachy do takových chujovin a přitom si naříkat, jak má hluboko do kapsy??? Lidská hloupost a naivita nezná mezí. ()