Jayova rodina se snaží fungovat navzdory věkovému rozdílu mezi ním a jeho druhou ženou Glorií. Claire se stará o svou vlastní rodinu a Mitchell s Cam se rozhodnou adoptovat dítě. (TV Prima)

Necrotongue

Sledování seriálu jsem velmi dlouho odkládal, přesvědčilo mě k němu až hodnocení KM Phoenixe a bubun, teď jsem rád, že jsem se k němu dokopal. První epizoda mě nesmírně potěšila tím, že v ní nebyl zakomponován otravný smích, který má většinou diváka upozornit na vtipný moment. Zklamal mě vlastně jen tradiční tribut kvótám, bavil jsem se ale skvěle, tvůrci s humorem netlačili na pilu a já jsem mohl být spokojen.// "Jsem cool táta. Surfuju na netu, používám zkratky jako: LOL- hlasitý smích, OMG- ach, můj Bože, WTF- není zač." ()

cheyene

Pilotní díl nastartuje tento sitcom takovým způsobem, že jsem hned po zhlédnutí tušil, že by se mi seriál mohl líbit. Více postav zaručuje větší přínos humoru, vzájemné vztahy mezi rodinnými příslušníky přislibovalo to pravé koření a neokoukaný model vyprávění - dokumentárně laděného - předznamenávalo zábavu i z jiného úhlu pohledu. V úvodní části mě nejvíce bavil Jay a Manny. ()