BaronMartin

Kvalitativně velice podobné, jako předchozí díl, to znamená: lepší než první série :D Máme zde poměrně dost dobrou zápletku, kdy se náš tým rozděluje na 3 skupinky, přičemž každá musí něco zařídit (Gert s Chasem nahodit elektřinu; Molly, Karolina a Nico získat magickou hůl; Alex pokecat s Dariem) a už jenom fakt, že je zde něco, co se dá nazvat dějem, z toho dělá mnohem lepší epizodu, než cokoliv z první řady. Linka Alexe a Daria je skvělá, Darius je super postava (nechci říkat záporák, je to spíš antihrdina) a Alexova chemie s Livvie je mnohem lepší romance, než jakákoliv jiná (tím narážím hlavně na Nico a Karolinu :D dynamika mezi Chasem a Gert je vlastně taky dost příjemná). Strašně se mi také líbí základna Runaways, já mám hrozně rád, když postavy v superhrdinských filmech a seriálech mají prostě nějaké místo, kde žijí a které slouží jako jejich base, a k tomu všemu má tahle Batcave z Wishe skvělou atmosféru :D Linka Molly, Karoliny a Nico je trošku horší, hlavně díky ne moc povedené akční sekvenci; Tině, která je vykreslená jako totální psychopatka schopná zavraždit děcko, a taky nepříliš povedenému vztahu Nico a Karoliny (přičemž herečku Nico celkově nepovažuji za moc dobrou). Jinak ale stále velice fajn a celkově ohromné zlepšení druhé řady oproti té první. Hodnocení: 71% ()