Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

horovska

Příjemný film. Lehkým krokem mne přenesl dvěma hodinama deštivého odpoledne a bavil mne celou dobu. Nic vážného mi nesliboval. A i když se pohyboval po hraně a zvláště v začátku jsem se bála, kam sklouzne. Je to snímek zábavný, je lechtivý - ne však vulgární, pohodový a přitom ne povrchní. 70 % ()

truby

Po 15 minutách jsem měl nutkání film vypnout a ohodnotit jako odpad, což by bylo trochu nezodpovědné od uživatele CSFD, s přemáháním jsem tedy dokoukal. Začátek byl opravdu krušný. Oplzlým a rádobyvtipným hláškám hlavní protagonistky se mohly smát akorát ony 2 herečky ve vedlejších rolích a to zejména proto, že to měly ve scénáři. Ta jedna hvězdička je za konec filmu, který když už nic jiného, měl alespoň nějaký spád a za Jiřího Macháčka. Ač prezentováno jako komedie, byl to spíš výsměch komediálnímu žánru. ()

Véronique

Ach jo, dávám lepší průměr - a je to škoda, protože to mohlo být více... Po dlouhé době se mi zdálo, že se zrodila nová, česká komedie, které se budeme smát i za pár let a která se stane stálicí vedle osvědčených hitovek... První třetina byla nejlepší - pak už to však šlo jen z kopce... Zbytečně protažený konec, "dramedie" okolo hlavní hrdinky - její odchod byl trapný. Nemohla jsem se u toho smát, ačkoli to zřejmě bylo točeno s úmyslem diváka rozesmát. Mně bylo trapně za hlavní hrdiny... Vyšší úroveň filmu udává vynikajicí ztvárnění role Eliškou Balzerovou. 62%. ()

patroklos

Moc dobrá česká komedie o životě i smrti. Eliška Balzerová je třída a do Lenky Vlasákové bych se asi zamiloval, kdybych nebyl spokojeně ženatý :-) No a kdo máte rádi filmy s Jirkou Macháčkem, tak na Ženy v pokušení určitě mrkněte, protože tu hraje jednu ze svých obvyklých postav :-) ()

frbulka

Překvapivě o dost lepší, než jsem očekávala. Mělo to vtip, docela šmrnc, i ta postava Vilmy mi koncem snímku začala být sympatická. Ženy v pokušení mě dojaly, pobavily a hlavně odreagovaly v mém všedním pracovním dni. A tak se ctí splnily účel, pro který jsem k obrazovce sedala. Nic víc, nic míň. 65%. ()

Wopat

Příjemné a sympatické podívání, které na mě sem tam stvořilo úsměv. Postava babičky byla výborná a její moudra taktéž. ()

Majduska

"Nepodceňuj IQ svojí frndy". Velice svižná komedie a hlavně vtipná oddechovka, která je kvalitně natočená a hlavně v ní dominuje výborná Eliška Balzerová. Kdyby tam nehrál ten tupec Dyk, dala bych plný počet. ()

guri

Zabavne nahliadnutie do troch rozdielnych generecii zien a ich vysporiadavanie sa s problemami partnerskeho zivota. Vejdelkovi sa podarilo natocit jeho zatial najlepsi film plny laskaveho humoru i zamotanych problemov. ()

Ziggy Zagg

Zatím pro mě nejlepší film z dílny Jiřího Vejdělka. Na rozdíl od předešlých snímků, jsou " Ženy v pokušení " postaveny na zajímavém námětu. Musím říct, že od začátku do konce se mi líbil styl, humor a relax, jakým to bylo natočeno. Všechny ingredience byli namíchány ve správném poměru. Ještě nesmím opomenout velmi dobrou music. 85% ()

dANIELKaB odpad!

preboha, tak taku blbost som uz dlho nevidela... herecke vykony strojene, ani ta "babicka" teda nestala za nic, skor som mala chut ju prefackat, nech sa prebere :) A to uz radsej nebudem komentovat zapletku, tak nieco pritiahnute za vlasy som nevidela fakt dlho. Strasne. ()

Kingjiri

Než jsem Ženy v pokušení shlédl, obával jsem se, jestli nejde o film určený převážně pro ženy. Můžu ale říci, že jsem se u ní i jakožto chlap slušně pobavil. Po dlouhé době příjemná česká komedie, ve které dostávají v hlavních rolí šanci i méně známí herci. Nejlepší na filmu ale je, že je to komedie místy opravdu vtipná, což bývá v případě české produkce posledních let velký problém. I když jenom komedie od začátku do konce to není. Díky zajímavému příběhu občas obsahuje i trochu vážnější pasáže. Oceňuji také samotný konec, který mě mile překvapil a nedrží se zažitých klišé. Dávám čtyři slabší hvězdy. ()

kiimi

Standard, který je pod hlavičkou Novy a platí ho RWE. Česká klasika posledních let. Ke konci už trošku nudná, leč současná konzumní komedie. ()

bif

Muži v naději jsou lepší. To je třeba říct hned na začátek. Oba filmy mají stejný problém, nevědí jestli jsou komedie nebo drama, ale tak nějak to nevadí, prostě to je komediální drama :). Každopádně na český film je je to opravdu dobré. "Tak dáme aspoň domino ne?" :D. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)