Nucky se vrací z Kuby a navštíví Johnnyho Torria, který mu slíbí zprostředkovat setkání s novým "šéfem šéfů" Salvatorem Maranzanem. V Chicagu jsou Eli s Van Aldenem pověřeni novou Al Caponeho pravou rukou Mikem D'Angelem, aby získali zpět peníze, o které přišel Eliot Ness během razie federálů. Čerstvý absolvent právnické školy Willie se uchází o práci. Nucky, který byl odmítnut skupinou rádoby finančníků, večeří s Toninem Sandrellim předtím, než pošle zprávu Lanskému and Lucianovi. (HBO Europe)

Frajer42

Spoilery! V této sérii mě ze všeho nejvíc serou neustálé Nuckyho falshbacky do dětství, které jsou určitě předzvěstí jeho brzkého skonání, jako tomu bylo v tomto seriálu už několikrát. Tento díl se opět táhl ve víru seznamování s tím, co se za 6 let změnilo. Manželům Van Aldenovým přestalo klapat idylické manželství a Michael Shannon se moc hezky vybarvil. Přestože byl tento díl opět ukacaný, tak se mi z nějakého důvodu celkem zamlouval. To bude asi tím, že byl prostřednictvím řezače uch vyslán vzkaz a schyluje se k válce generací. Slabé 4 hvězdy. ()

0verseer

Postáv, ktorým sa podarilo prežiť až do piatej série nie je veľa, preto sa zrejme tvorcovia rozhodli doplniť epizódy pravidelnými návratmi do Nuckyho detstva. Bolo to síce v prvej epizóde fajn, ale dúfam, že to nebude pokračovať až do konca seriálu. Nie je to totiž tak zaujímavé ako flashback, ktorý použili v prípade Jimmy Darmodyho z jeho čias na univerzite. Akcia nechýbala ani teraz, škoda že tomu chýbalo nejaké to“wau” a išlo o viacmenej rutinu.. 7/10 ()