Po pátrání po zloději likérů, Nucky s Owenem skončí ukrytí celou noc před federály. Mickey v nepřítomnosti svého šéfa a za vztekání Rothsteina kvůli pozdní dodávce přehlasuje Eliho ohledně telefonátu, který bude mít pro Nuckyho a Gypa dalekosáhlé následky. Margaret propaguje kurzy Dr. Madona na nové klinice pro ženy ve Sv. Terese a setká se tam se známou tváří. V New Yorku se Lucky dohaduje s Joe Masseriem ohledně rozdělení heroinu, zatímco v Chicagu vzplane spor mezi Caponem a O'Banionem – jeden z Caponových kolektorů byl na jižní straně napaden. (HBO Europe)

0verseer

Konečne sa tretia série začína dostávať do formy. Nucky si zobral Jimmyho slová z úvodu seriálu k srdcu a už rozhodne nie je “half of a gangster”, keďže kovové plomby aplikuje svojim “zákazníkom” do hlavy pomaly na počkanie. Makarón zasadzuje ďalší, tentoraz pomerne citeľný úder... 8/10 ()

yvona

Ochodem Jimmiho vznikla díra, která nebyla nikým nahrazena. Přece jen nějaký srdcař mi tam chybí, i když ani před tím to nebylo bůhví co. Je asi fajn, že se všichni vzájemně zabíjejí, ale je to málo. Není komu fandit, takže za mě z toho všeho zůstal bezduchý krvák, který ovšem evidentně má své obdivovatele vzhledem ke zdejšímu nadšenému hýkání. Postavy jsou ploché, bezbarvé, bez charakteru, bez emocí. Nebýt Covidu, zabalila bych to v půlce 2. série. ()

Frajer42

Spoilery! Je zajímavé sledovat, jak se Nucky ze své kanceláře začíná více vydávat do ulic. Tentokrát uvízl při zátahu ve sklepení s prznitelem své ženy a ambiziózním hochem, který mu možná trošku připomenul Jimmyho, a tak ho poslal zavčas prdět pod hlínu. Celkem se mi zamlouvá linka kolem Al Capona, který je šílenější a šílenější. Velmi mě potěšilo, že se Nuckyho ženě trošku hroutí feministické plány. Závěrečná léčka slibuje, že by se to od příštího dílu mohlo pořádně rozjet. ()