Madonna: Sticky & Sweet Tour

(koncert)
  • Veľká Británia Madonna: Sticky & Sweet: Live in Buenos Aires

Fenomenální úspěch turné Madonny "Sticky & Sweet Tour" zasáhl celou zeměkouli. Je to největší turné sólové zpěvačky v historii. První část v roce 2008 shlédlo 2 350 285 fanoušků v 58 městech, prodej lístků zlomil všechny rekordy a královna popu jede dál…
Fenomenální úspěch turné Madonny nazvané Sticky & Sweet Tour zasáhl celou zeměkouli, protože je to největší turné v historii, které podniká sólová zpěvačka. Královna popu vystoupí celkem ve 27 zemích světa včetně Spojených států, Velké Británie, Francie, Německa, Japonska a Austrálie, objeví se ve městech, kde patnáct let nevystupovala, i tam, kde svoji show ještě nepředvedla. První část turné shlédlo 2 350 285 Madonniným fanoušků v 58 městech a prodej lístků zlomil všechny dosavadní rekordy. Show pokračuje 4. července 2009 v Londýně v O2 Aréně, následuje koncert v Manchesteru a dále zastávky Werchter v Belgii, Marseille ve Francii, Hamburk v Německu, Oslo v Norsku, Helsinky ve Finsku a také Estonsko, Slovinsko, Česká republika a další evropské země. Madonna se také vrátí po více než patnácti letech do Madridu, Gothenburgu a Mnichova. „Je to poprvé, nikdy dřív jsem turné neprotáhla. Jsem vzrušená a nadšená tím, že zase budu cestovat, navštívím místa, kde jsem dosud nebyla, a vrátím se tam, kde to miluji,“ říká Madonna. Ve Spojených státech pak vystoupí v New Yorku, Bostonu, Chicagu, Los Angeles a ještě než koncem roku zavítá do Miami, navštíví Mexiko a Jižní Ameriku. Režisérem Sticky & Sweet Tour je Madonnin dlouholetý spolupracovník Jamie King, hudebním režisérem je Kevin Antunes. (oficiálny text distribútora)

Pilsner12

Hodnocení koncertu jasně 100%. Neuvěřitelná show s ještě neuvěřitelnější choreografií a nesčetně množství převleků a kulis. Jak by řekl náš přemilý politik: Kdo na to má? ..po padesátce bez chyby běhat po pódiu a splnit víc očekávání, než si publikum přeje. Ač nepatří k mý top music, tak neocenit to 5 hvězdmi by byla křivda. ()

mira.l

Mám v záloze ještě několik koncertů Madonny, tohle byl, pokud se nepletu, třetí v pořadí, který jsem viděl. A z mého pohledu zatím jednoznačně nejlepší, i když nějaká ta chybička se taky najde. Je to jako vždy do posledního detailu perfektně propracovaná show, ale tenhle koncert má, řek bych, prostě něco navíc, mně se to jevilo jako velice podařená směs písniček, vynikající choreografie, prostě to celé má spád a nenudí to. Možná je to trochu i tím, že záznam pochází z Buenos Aires, a když Madonna Argentincům dá Don´t Cry for me Argentina, tak je to prostě musí dostat do varu:). Je vidět, že s temperamentním jihoamerickým publikem je lepší práce než třeba s Angličany. A ta "domorodá" kapela zhruba v polovině koncertu, nevím, co to bylo zač, ale bylo to na Madonnu netradiční a mně se to líbilo:). A závěr koncertu, to byl naprostý gejzír energie. Možná bych mohl odebrat jednu hvězdičku za "Madonnu s kytarou", nejsem vůbec hudebník, ale když jí vidím hrát na kytaru, tak jí to prostě nevěřím, a řek bych, že i zpěv nebyl úplně bez chyb, ale že ona má svoje limity, to není nic nového, na druhou stranu ale v rámci objektivity za celkový dojem z téhle podívané dávám plný počet. ()

s_c_o_r_p

Show bez poslouchatelnýho zpěvu. Než dát těžký prachy za lupen, udělám si doma show za pár korun a budu z ní mít větší radost. Pověsim si pár prskavek na balkon, vypustím do světa pár barevnejch balonků a můžu jít spát. Á propos - Viděl jste ji už někdy někdo s nohama u sebe? ()

Haloo5

Je zážitok sledovať, ako vyše 50-ročná speváčka robí šou, ktorou ešte aj teraz odsúva svoje mladšie kolegyne do tieňa. Tento koncert je esencia pozitívnej energie a kreatívnych nápadov. Into the Groove, Heartbeat - bomba, taktiež pri Rain zmixovanom s piesňou od Eurythmics odfukujete blahom, ale najlepší je asi koniec. Toto by som chcel zažiť naživo. ()

sun.eagle

Madonna je génius. A za tím si stojím. Když je někdo 30 let na vrcholu a strčí do kapsy o generaci mladší konkurenci, když s každou deskou přijde s nečím novým, když řekne slovo a to pak obletí celý svět... je jedinečná, poslední sveho druhu po tom co odešel Michael Jackson. Mám ji v povědomí od r.1992 kdy mi bylo 10 let, a sleduju celou její karieru ale defi nitivně mě získala nedávno. Štvě mě že jsem propásl její Pražský koncert a doufám že bude příležitost to napravit. ()