Reklama

Reklama

Moja mama veterinárka

(seriál)
  • Česko Moje máma veterinářka (viac)
Rodinný
Nemecko, (2006–2023), 79 h 15 min (Minutáž: 45–50 min, Alternatívna 90 min)

Hrajú:

Elisabeth Lanz, Sven Martinek, Gunter Schoß, Ursela Monn, Thorsten Wolf, Anna Bertheau, Elisabeth Böhm, Michael Lesch, Ludwig Zimmeck, Ramona Kunze-Libnow (viac)
(ďalšie profesie)

Série(8) / Epizódy(97)

Obsahy(1)

Pôvabná Susanne Mertensová (Elisabeth Lanz) už ako dieťa túžila po tom, že sa jedného dňa stane zverolekárkou - a že bude pracovať v ZOO! V živote však nie vždy všetko vychádza presne tak, ako by sme si priali. Susanne totiž jej sen na niekoľko rokov zhatila láska - pretože svojmu manželovi Klausovi (Horst-Günter Marx) sľúbila, že pracovať začne až po tom, ako ich spoločný syn Jonas (Ludwig Zimmeck) začne chodiť do školy. A tak nečudo, že keď jej šéfzverolekár z miestnej ZOO Dr. Martin Vogel (Dieter Montag) ponúkol miesto svojej asistentky, pripomenula manželovi jeho sľub. No keďže ten myšlienkou jej návratu do práce nebol vôbec nadšený, zistila, že s jeho podporou v novej životnej situácii - a zrejme aj vo všetkých ostatných - nebude môcť počítať. Približne v rovnakom čase nastali v ZOO i ďalšie zmeny - Susannin otec Prof. Georg Baumgart (Gunter Schoß), dovtedajší riaditeľ ZOO, totiž odišiel do dôchodku. Nuž a keď svojrázny štýl vedenia ZOO jeho nemenej svojrázneho nástupcu Dr. Reinharda Fährmanna (Michael Lesch) donútil Dr. Vogela podať výpoveď, všetky zodpovednosť padla na Susannine plecia. Pri výnimočnej akcii, pri ktorej vďaka svojej bystrosti - a plechu chutnučkých osích hniezd -zachránila svojho syna a jeho spolužiačku Rebeccu (Elisabeth Böhm) pred hnedým medveďom Rambom, ktorému sa po nehode pri jeho prevoze do ZOO podarilo uniknúť z transportnej debny, spoznala Susanne Rebeccinho otca Christopha Lentza (Sven Martinek). Nuž a keďže si boli obaja na prvý pohľad veľmi sympatickí a postupne začali zisťovať, že majú toho naozaj veľa spoločného a že im je spolu viac ako len dobre, bolo len otázkou času, kedy sa z nich stane pár - rovnako ako termín rozvodu Susanne a Klausa.. (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (2)

Ydrosten

všetky recenzie používateľa

Občas to zahlídnu když je zaplá telka a já jdu kolem. Co jsem tak z těch střípků zaznamenal jedná se o takovou Kriminálku Zoo. ()

Reklama

Galéria (811)

Reklama

Reklama