Stahovák

(relácia)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

Lukoboss

Úroveň napařovací žehličky vytažené ze zásuvky. Některý videa dobrý, ale jinak pořad úplně k ničemu. Do televize vůbec. A jak se tady objevuje - zlatý Eso! ()

skinny

fakt nevím, na co si ti dva tady hráli, a ještě k tomu nebyli ani vtipní, 1* za občasná videa, kterým jsem se sem tam zasmála ()

NICOX

Což o to... ty videa vesměs vtipný jsou, ale k tomu mi stačí youtube a nemusí kvůli tomu vznikat tv pořad. A Kotek s Mádlem... debilové. 15 % ()

wosho

Něco jako Neváhej a toč! bez nýmanda Hrubeše s Kotkem a Mádlem. Nápad postavit pořad o videí na netu je buď geniálním tahem producenta (za málo peněz hodně muziky), či důkaz tvůrči krize dramaturgů z novy (čím nahradit pořad Eso pro teen). Tak jako tak, každý díl Stahováku je na jiné úrovni kvality, která zavisí na zajímavosti videí a schopnosti dua moderátorů .A to má obří rozpětí od nejhlubší debility, po akceptovatelnou ujetost k normálnímu moderování pořadu pro puberťáky. Ale životnost tomu moc velkou nedávám. ()

Benemiro odpad!

Jirka Blbádl spolu v Vojtou Kokotkem se opět ukazují ve "skvělé" formě. Velmi těžko se mi hledají slova, která by vyjářila, o jakou nervydrásající strašidelnost se jedná. ()