Polepšovna mazlíčků

(relácia)

Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny! (oficiálny text distribútora)

st.verka

Zase jeden pořad o tom, jak málo inteligence někdo má. Pořídit si psa jako menší náklaďák a pak si s ním nevědět rady - to může jen naprostý hňup. A nám to má přinést co? ()

st.jim odpad!

Jsou idioti, kteří si pořizují něco o co se nemůžou postarat a potom jsou další idioti, kteří o tom udělají pořad.... ()

ghatos

Poddimenzované, odfláknuté a bez pořádné akce. Je to celé takové divné. Jak říká můj děda: "hlad a gumová hadica" jsou nejlepší léčebné prostředky nejen na pejsky :) . ()

R´Hell odpad!

Už u pořadu "Buď já nebo pes" jsem se pohoršovala nad tím, jak lidé zanedbávají výchovu svých psů. U Polepšovny mazlíčků je to o to horší, že veterinářka neumí těmto zoufalcům ani pořádně poradit. Rady jsou směšné a zvláště u dílu s výchovou koček mě přímo pobouřily svou absurditou (jsem chovatelka koček). Bohužel nedám ani jednu hvězdičku, protože Polepšovna mazlíčků je špatný pořad a opravdu NEdoporučuji, aby si z něj lidé brali příklad u výchovy svých miláčků. To by jim mohli spíše uškodit než pomoci. ()

Lukoboss

Znám (pravděpodobně) originál tohoto pořadu, který běžel před časem na Spektru. Tam to mělo hlavu a patu, dalo by se říct i šťávu, ale tohle je bohužel hodně slabý odvar. Jeden díl má asi 30min., který shrnuje dění několika měsíců, tzn. že se vlastně vůbec nic nedozvíte. Pravdou je, že v podstatě vždy je problém u majitelů psů, nikoliv u zvířat samotných, což tady zmiňuje nejeden člověk. ()

SkyLukey odpad!

Spíše polepšovna páničků. Doslova mě iritují lidé, co si myslí, že mají zhovadilé zvíře, které není schopné se naučit základním životním návykům. Ve skutečnosti je to šaškárna lidí, kteří jsou vlastně sami neschopní naučit mazlíčka základním povelům. Český seriál Polepšovna mazlíčků je jen českou verzí amerického pořadu. ()

AngiS odpad!

Krása... Nejdřív se lidi nechaj několik dní sledovat...Potom se jeden z rodiny sbalí a jede na dva týdny do jiný rodiny. A teď.. se chodí do televize se psem. A já se ptám - CO BUDE DÁL?! ()

cinci odpad!

To je ale nebetyčná blbost...mělo by to spíš jmenovat polepšovna páníčků, protože když jim pes přeroste přes hlavu, tak je to jejich chyba. Například v jednom díle (v prvním a posledním co jsem viděl) si starší pár pořídil většího psa. Jenže když odcházeli z baráku tak psa zavřeli doma i když měli na první pohled zahradu jako kráva. A pak se diví že se pes doma nudí a žere jim koberec či čo. A pak chěj radi od veterináře...Co takhe zajít se psem občas na cvičák ? 4% ()

hellequine

Za mazlíčky. Ale svého psa bych podle rad paní doktorky nevychovávala.. Dodnes občas používám pro svého psa varování - "Že na tebe zavolam Žertovou!":D ()

haWranka

Viděla jsem obdobnej pořad na nějaký satelitní stanici. Ta paní, co převychovávala pejsky byla vážně skvělá, bylo vidět, že rozumí svojí práci. Pak jsem viděla tohle. Hm, dělají si legraci? Tohle je jenom ukázka neschopných lidí a jedný prapodivný ženský, která se snaží být děsná odbornice... No to snad ne... ()

Allegro.g.

No nevím, je to spíš polepšovna páníčků a přehlídka různých podivných charakterů, kteří nechápou, že pes je pes a ne panenka, nepatří do postele a "hopity" a "mazlinky" a papů s páníčkem na něj neplatí. Ta specialistka je docela cool, už jak ty lidi přijdou, tak na ně tak zahlíží a hodnotí je, protože chyba je vlastně vždycky v těch lidech. Co je trapné je, že ty "nápravné metody" se neustále opakují, což je ale tím, že vesměs všichni dělají stejné chyby. Jakou poučení dobré, jako televizní formát na prd. ()

UnholyEvil odpad!

Za komediální hodnotu vyplívající z absurdity konání paní Cruely-Žertové a za roztomilé mazlíčky bych mohla dát klidně i jednu hvězdičku... Ale za zničení života tolika psů nejen na, nýbrž jistojistě i před televizními obrazovkami musím tento kýbl řídkých exkrementů poslat přímo do pekel horoucích. Závěrem bych veřejně vyzvala všechny pejskaře, kteří chtějí mít se svým psem hezký a zdravý vztah, aby zahodili piškoty, vrátili psa k sobě do smečky, kam taky patří, a společnými silami vsadili veškeré lidi, kteří se na "tom" podíleli do žaláře za týrání zvířat! ()

Ditulka odpad!

mohli by si tam pozvat teda nějakého lepšího odborníka!!! co třeba pana Eichlera nebo někoho takového...ta paní vůbec nic neřešila ani nevyřešila a skončilo to tím, že pes dokonce na pánečka zavrčel, hmm, to ho fakt polepšili! a prej ho budou muset dát utratit, no to mě fakt dostalo... pro zájemce, podívejte se na anglickou obdobu pořadu "Itś me or the dog" a uvidíte ten mega rozdíl!!! Vše názorně ukázáno, řeší všechny problémy a ne jen že psa mají naučit 4 povely, tím se toho tolik nevyřeší... tady je pár příkladů z pořadu kde cvičí slečna Viktorie :o) http://www.vimevic.cz/zajmy/pes.html ()