Where the Hell is Matt?

USA, 2008, 4 min

Hudba:

Garry Schyman

Matt Harding

Muž jménem Matt ukazuje své taneční schopnosti na různých místech po celém světě. A tancem přivádí lidi do dobré nálady, jak děti, tak dospělé. (Benjamin-L)

Maynard.

Ovšem toto je veliká paráda... Kde sakra ten Matt může bejt? Super nápad s tím tancem... Normální lidi se tam jenom vyfotí a tím to hasne, kdežto tenhle Matt, to je teda dobrej kolík :o). Docela by mě zajímalo, jak předsvědčil tolik lidí, aby s ním objíždělo Svět a tancovalo :o), joke. Ale zajímalo co jim dycky před natáčením řekl, jestli třeba : Zdarec lidičkové, mohli byste si tady se mnou na chvíli zatančit? :o). Klobouk dolů hlavně před tím množstvím navštívených zemí...No a do toho podmanivá písnička, hmmm... Lidi, tohle Vás prostě nabije! ()

MGMCZ

Video by nebylo tak skvělé jak řekly všichni ostatní,kdyby tam nebyla ta muzika.Bohužel tam je a to je dobře.Dávám Mattovi 5* ()

h0n24

Skvělý nápad. Kdo mohl tušit, že jednoduchý taneček udělá z Matta boháče? :) Zdá se, a potvrdí to i Psy (nikoliv psi!), že tanečky fungují! ()

SjamK

"Všichni na světe jsou jedno, spojíme se dohromady a uvidíme, že to tak je, jen podívejte, lidi se můžou radovat a tancovat nejen v New Yorku, ale klidně i někde v Africe, všechno je strašně krásný, vlastně jsem se po tomhle videu znova narodila, zítra odlítám obletět zeměkouli a všem vykládat, jak dobře mi to dělá... a vám může taky, když si zatancujete se mnou!" - Taková ta populární velkolepá myšlenka jak jeden šel, pravděpodobně tím zrovna zachránil svět, a zase se vrátil domů se skvělým pocitem, co dokonalého zrovna udělal pro celé lidstvo. Ehm, natočil pětiminutové video. Ehm ehm. - No dobře, náš kamarád Matt to asi úplně takle nemyslel, prostě si zajel na výlet (kdo by nechtěl?) a přitom se bavil natáčením videa. Tady by asi měla být tečka. Jedinej problém je nejspíš ve mně, tendle přístup ke světu mi někdy přijde příšerně naivní a nechtěně ve mně probouzí lehce xenofobní pocity. Je to nefér, já vím. Ale zatím se mi zdá, že v praxi to sbližování národů vypadá spíš jako invaze matrjošek do pražských suvenýr shopů než rozpustilý pouliční tanec. Cítíte ten hořký podtón?... ()

korndaddy

EHH??? 85 procent? Ale ne. To se mi asi zdá. Prostě týpek co jezdí po světě, na každým místě 10 sekund zatančí jak pošuk, sestřihá a mrskne na youtube..nůůůůůdaaaa. ()

showxman

Tonga, Bhútán, Kyrgyzstán, Kuvajt, Madagaskar, Fidži, Tonga, Šalamounovy ostrovy, Papua-Nová Guinea, ... Na souši, ve vodě, ve stavu bez tíže, ... Nemám slov. ()