Co se stalo ve Waco

(TV film)
všetky plagáty

19. dubna 1993 svět sledoval hrůzy, odehrávající se v komplexu Mount Carmel ve Waco v Texasu poté, co propukl požár, který za sebou zanechal pouze doutnající popel a ohořelé pozůstatky lidských těl. Na místě uhořelo 80 lidi, z toho 25 dětí. Pouhých 9 uniklo. Mrtví patřili k náboženské sektě davidiánů, jejíž členové se na farmě Mount Carmel zabarikádovali před FBI. Přestože veškeré dění sledovala světová média, událost zůstala obestřena tajemstvím spolu s chybami FBI a tajnými operacemi, které vyvolaly tisíce konspiračních teorií o tom, co se uvnitř komplexu skutečně stalo a kdo měl na svědomí smrt osmdesáti lidí. Tento dokument nyní díky exkluzivnímu přístupu k šokujícímu materiálu odkrývá opravdový příběh, který na jaře 1993 celkem 51 dní upoutával pozornost celého světa. (oficiálny text distribútora)

fleker

insajd wako: děj se vůle boží,,,, náboženství je stejně prímová věc,,,, prostě jen věříš a máš vyhráno,,,nemusíš se o ničem rozhodovat,stačí zatnout zuby, zacpat uši a uvěříš... a když je jenom jedna cesta a nemáš možnost volby, pak vlastně nemůžeš udělat chybu,,což je geniální, poněvač celej tvůj život je naprosto bezchybnej....příjemná představa co?....tadyty vymytý mozky maj vlastně bezva život,,,a když se náhodou něco posere,,,tak to jen bůh testuje jejich víru... když sem byl mladší, omylem jsem se dostal na jednu přednášku o vývoji druhu a měl sem tu čest, vyslehcnout si několik zobmíků lajv,,,už ty jejich kreotransparenty BUH TE MA RAD mě rozesmály skoro až do kalhot....vstoupil sem právě, když se jedna taková bohofilní babka hádala s doktorem...."miliony let? víte co to je? ,,vždyť je to nesmysl celá ta vaše evoluce"......jak sem se vduchu smál tý její jednoduchosti,,,po pěti minutách mě ale z toho žvanění rozbolela hlava...na PST ani SEDNI neslyšela, tak sem se pokusil přerušit její monolog inteligentní otázkou: ..a doktore? mně ve čtrnácti narostly žábry, je to normální?,,a doktor, jako kdyby to snad čekal, nehnul ani brvou a zcela vážně odpověděl "..naprosto normální mladý muži, vžďyť jste ve vývoji" ()