Diktát

(relácia)
Rodinný
Česko, 2004, 22 min

Spolu se Zdeňkem Svěrákem si můžete ověřit své znalosti jazyka mateřského a zároveň se vžít do údělu svých dětí. (oficiálny text distribútora)

Mr.nachos

Při čtení některých zdejších komentářů je i úplnému debilovi jasné, že by to chtělo lepší znalosti českého pravopisu. Ve škole jsem diktáty neměla zrovna v lásce, ale s potěšením jsem zjistila, že nejsem takovej češtinářskej trotl jak jsem si původně myslela. Škoda, že dneska dávají v televizi stupidní pořady místo takových jako byl tenhle. ()

Nerdvana

Nostalgicky vzpomínám na všechna odpoledne, kdy mě babička vyzvedávala z družiny a pak mi pustila Diktát. Tehdy jsem to nesnášela, ale při kvalitě dnešních tiskovin a blogů jsem ráda, že jsem se dívala. ()

axis774

Skvěle, není nad to si zopakovat pravopis. Navíc vše zdůvodněno učitelem. Už jen za to 5 hvězdiček. A ti co to berou jako tyranii, ať píší dále souvětí plná chyb. ()

m.a.rtin

Pamatuji si, že si vždycky každý stěžoval, že Svěrák diktuje moc rychle :-D. Jo, a taky že během opravování přeskakuje z jednoho slova na druhé a nikdo nestíhá kontrolovat. Celkově myslím, že to byl milý pořad, i když v dnešní době by se už asi neudržel... ()