V jednej predmestskej štvrti, kde sa šťastne žije, okolo domov sú biele ploty, v záhradkách kvitnú prekrásne ružové kríčky, sídli jeden čierny dom, kde ani tráva nerastie. Pod týmto domom je ukrytá tajná skrýša. Tu objavíme Grua, ktorý plánuje najväčšiu lúpež v dejinách sveta. Chce ukradnúť Mesiac. Gru je ozbrojený veľkým arzenálom zbraní, rôznymi vozidlami, pozemnými aj vzdušnými, a je pripravený zvíťaziť nad všetkými, ktorí mu stoja v ceste. Jeho plány sa napĺňajú až do dňa, kým nestretne tri malé, osirotené dievčatá, ktoré v ňom objavia niečo, čo ešte nikto predtým: potenciálneho otca. (TV Markíza)

YDOMAK

Minioni sú proste dokonale vtipní a bez nich by tento film nebol ani z polovice tým, čím je. Gru je presne taký zločinec, akého som si v 4 rokoch predstavoval. Pre deti jeden z najlepších animákov. ()

CrashHP

Už dlho som sa tak nepobavil, je vidieť, že PIXAR má za posledné roky nemalú konkurenciu, ktorá ich minimálne dobieha. Minimoni boli jedineční a skvelí. Film, ktorí si zamiluje divák všetkej vekovej kategórie. Pobaví, nadchne a tak to má pri animákoch byť. ()

BranuliQ

Fakt chytrý animák! Ja som sa bavil, dokonca som sa párkrát pristihol ako sa dusím smiechom (Minioni sú naozaj skvelí). Teraz už chýba, len aby som si pozrel aj druhý diel a uvidím, či ma pobaví aspoň tak ako tento. ()

Krastom

Super animák, který má nápad! Vystupují v něm legrační postavy. Hodně jsem se nasmál Vektorovi a samozřejmě legendárním Mimoňům! ()

Mistake93

HLÁŠKY Z FILMU : Gru: Mám pro vás dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že jsme ukradli Sochu Svobody! mimoňové: Jooo! Gru: Ta špatná, že jenom tu z Las Vegas! (Mimoňové se zatváří zklamaně.) Vektor: Sépiomet, ou jééé. Gru: Zanechte zprávu. Píp. Agnes: Pápá, pane záznamníku. Gru: Mám ten paprsek, cukrovou vatu? ()

TheBlizard

Inu, tak se, jako mnoho jiných přidávám k těm, kdo se na filmeček koukli. Je trestuhodné, že mi unikal tak dlouho, avšak, musím říct, že to zase taková tragédie z mého úhlu pohledu nebyla. Jistě, na malé roztomilé holčičky se nedalo zlobit a nakonec se i mně ke konci pod kůži částečně dostaly, i když míra roztomilosti na mě byla zpočátku až moc okatá. Přesto mi třeba hlavní hrdina byl ale vcelku ukradený, a to až do konce. Záporák byl pak takový slizoun, až se mi na mou duši chtělo to přepnout, jak moc se jim vyvedl. Co ale nechápu i když jsem během filmu nespal je - co všichni vidí na těch mimoních? Co je na těch tic tacích ve žluté tak superně suprového? Byli naprosto tuctoví a obyčejní. V neposlední řadě - jistě je to pohádka - nevím, jaký smysl mělo tohle - kdo a proč by půjčoval peníze na ukradení měsíce?? Co by to pro tu banku jako mělo za prospěch? :-D Ale ne, omlouvám se, prostě pohádka nu. Každopádně, oproti například Na vlásku, nebo hlavně V hlavě, je tohle o víc než třídu níž a je to zbytečně nadhodnocené. ()

Clareeta

Tomuhle žlutýmu moru jsem se vyhýbala od doby, kdy mi to komerce začala cpát horem dolem i na místech, kde bych to nečekala. Pak přišla oslava narozenin s projekcí a já se tomu nevyhnula. A můžu říct, že po dlouhé době zase animák, který pobavil. Kdyby to ta komerce tak nepřeháněla, možná bych byla obohacená o víc takových kousků a znala bych Příběh žraloka, Cars, Frozen atp. atp. atp... ()

Yossaretix

Jeden padouch s hromadou mimoních pomocníků objeví své srdce díky třem roztomilým holčičkám, jak kýčovité, ale zde tak roztomilé jak velká dívčí očíčka, je to plné nápadů, hravosti, prostě miloučké. ()

omadlik

Tak tohle je naše rodinná srdcovka, děti jsou schopné odříkávat zpaměti celé části filmu a mě samotnému se Gruovo dobrodružství s měsícem velmi líbí. Nedám na film dopustit. ()

tomkat

3* jsou za kvalitní animák, ta čtvrtá za to, že v několika směrech přinesl tematickou revoluci - čím konkrétně, to už dnes asi většina lidí dobře ví. Ostatní aspoň mají námět, proč se na to brzy podívat. ()

DavidAAAA

Na to, jaká chvála se tady na film pěje, docela zklamání. Vtip není úplně často vtipný,humornýpotenciál mimoňů je krutě nevyužitý. Děj značně zkratkovitý, chvilkama jsem se až nudil. Nic moc. ()

Ivousx.y

Opravdu skvělý „animák", který rozhodně rozveselí jakéhokoliv diváka. Film je opravdu skvěle nabitý humorem, hodně zajímavou zápletkou a příjemným rozuzlení děje. Rozhodně však pobaví mimoni, kteří se rozhodně postarali o popularitu tohoto filmu. ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (viac)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)