Mladý manželský pár (Sarah Shahi, Milo Ventimiglia) má veľa problémov po strate ich syna. Aby to nestačilo, život im začne komplikovať aj záhadná návštevníčka. Je ňou vystrašené dievča, ktoré o sebe tvrdí, že prežilo autonehodu a teraz ju prenasledujú záhadní maskovaní muži. Tí krátko po jej príchode prichádzajú do domu a začína sa desivá hra na mačku a myš! (Kadas97)

Iveta47

Dobre natočená ducharina,ktorá od začiatku zaujme a do konca filmu čakate čo vlastne postavy vo filme zosobňujú.Ja osobne som prišla na pointu skoro až v závere filmu.Prekvapivý záver len poteší a utvrdí v tom ,že pozrieť si tento film je dobrá voľba. 4* ()

Stephora

Nechytlo mě to, nedokázalo vtáhnout do děje. Mezi Shahi a Ventimigliou nefunguje ta správná chemie - nevěřím ji, že ztratili syna a jsou nešťastní, nevěřím jim společnou bolest, strach, který mají cítit... hrají příliš ploše a nevýrazně - Ventimiglia "prožívá" lépe, Shahi to ale nevěříte. Když se máte bát, poznáte to jen podle hudby, ne podle výrazů tváří či atmosféry, kterou navodili. Rozuzlení do filmu nesedí, neodpoví vám ve skutečnosti na otázku "z jakého důvodu...?", máte pocit, že film bylo nutné rychle ukončit a bylo jedno jak... čekala jsem větší hloubku a víc pocitů, ani jedno jsem nedostala. 3* za kameru a kulisy a za Ventimigliu - když hraje na kameru sám, bolest ze ztráty syna mu věříte. ()

Googooplexer

Na začiatku tušíte o čo pôjde, do polhodiny sa vám to potvrdí a potom sa už len čaká, či z toho ešte niečo poriadne vytrieskajú. Možno keby boli aspoň béčkoví herci, tak je ten film pozerateľný. Takto to patrí do kategórie "keby som vedel ako to je urobené.." Najväčšia sranda nastane, keď Miloš Ventimiglia behá pred koncom jako splašené kura po dvore s patykom v prdeli. Ten beh nepatrí na plátna a obrazovky, divák ho radšej nikdy uzrieť nemal. Poznačilo ma to. Vedel som, že raz za "šedý" downloading zaplatím, no ale takto.. ()

Montmorency

Asi tak v půlce už začnete tušit, co to pobíhání a schovávání se před flegmatiky v maskách vlastně znamená.....Naprosto nulová atmosféra a průhledný děj, i těch 76 minut bylo moc ()

Chupacabros

Tři hvězdy za závěrečnou pointu, jinak je to docela nuda. Todd Levin nejspíš moc čuměl na POZOR SPOILER!!! Šestý smysl a Antikrista, kdyby v závěru nebylo vše vysvětleno opravdu (pro mě) velice zajímavě, stupňovaná nasranost během filmu by zanamenala, že bych to celý odsoudil tak jednou hvězdou a nazdar. ()

leiin

No snímek tohoto ražení mi moc toho neříká, ale podle bodovaní jsem na něj presto koukl. No já jsem už od 20 min. věděl,co se stane a jak to asi skončí. Velice mi to připomnělo snímek Ti druzí. Herecké výkony nic moc scénář nic moc, ale za kameru dam a spon 2 hvězdy docela mě zajímá a už je to u několikátého filmu, kdo rozhoduje o tom jaký je to žánr, protože horor to není určitě je to mysteriozní thriller to jo, ale jako horor ani omylem. ()