Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

Hoyt

Objektivně asi za tři ale tu atmosféru a tajemno jsem si neuvěřitelně zamiloval a uvítal bych klidně delší prosřední pasáž. Scott Eastwood je velmi přesvědčivý a Sara Paxron je ozdobou celého snímku. Ještě musím pochválit výbornou kameru, zneklidňující hudbu a prostory. Mínus je bohužel konec. Ani tak pointa jako jeho způsob natočení ale i tak převládá veliká spokojnnost. ()

pornogrind

Tenhle film mám už dlouho. Tudíž jsem do něho šel bez nejmenšího tušení co se bude dít. Hned ze začátku jsem si říkal, že půjde o nějakou tuctovou lesní vyvraďovačku. Navíc ten týpek byl divnej a já jsem nevěděl co od něho čekat. Po pár minutách jsem začínal mít tušení, že nepůjde o žádný lesní jatka a můj prvotní dojem byl na hony daleko od pravdy. Děj se ubíral naprosto jiným směrem a já byl napnutej jak guma na trenkách. Film mě naprosto pohltil a já jen nevěřícně kroutil hlavou co z toho vyleze. A výsledek ? Těžko komentovat bez spoiler(ování) ikdyž tagy stejně vše prozradí. Každopádně jsem nad míru spokojenej. Tenhle scénář byl vyšperkovanej a příběh měl hlavu a patu. Ikdyž to byla Heller(ova) prvotina věděl co dělá a já mu můžu jen zatleskat. Tomuhle říkám za málo peněz hodně muziky. Problém jsem měl jen se Sarou Paxton, která mi jako herečka nesedí. Další věc, která mi trošku zkazila celkovej dojem byla kamera. Celej film v pohodě, ale v posledních minutách mi přišlo jako by kameraman chytil parkinsona. I tak jsem nadšenej a dávám zasloužený 4 hvězdy. Tenhle film za sebe klidně doporučím a jen chci dodat., že čím míň o filmu budete vědět, tím líp, protože si ho víc užijete. ()

Padme_Anakin

Výborná atmosférická haluška a zároveň příjemné filmové zpestření. Opuštěná bouda, tajemný les, mrazivé počasí, primitivní podmínky a tři mladí lidé.. Kontakt navazují postupně, tápou v nejistotě a vzájemné nedůvěře, dějí se tu zvláštní, těžko vysvětlitelné věci a tísnivé pocity nabývají na intenzitě.. ()

honajz

Objektivně je to jen na čtyři hvězdy, protože některé scény jsou zbytečně zdlouhavé a protahované a natahované, ale když vidím to podhodnocení tady... Už dlouho jsem neviděl chytrou sci-fi, ve které si autoři vystačí vlastně jen se čtyřmi postavami, protože je docela problém vymyslet něco, co bude držet pohromadě, v napětí a kdy odhalení myšlenky člověka zaskočí a řekne si, a jo vlastně. Se synem máme tyhle filmy rádi, chytře vystavěné, kdy si divák musí sám skládat střípky informací, které autoři poskytnou přesně tak odváženě, jak je potřeba. Každému doporučuji, aby si před filmem o něm nic nečetl, protože tohle je film, který stojí a padá s tím postupným odhalováním a pointou (trezor!). A přitom k tomu napětí stačí fakt čtyři lidi a jedna chata v lesích. Logicky promyšlené, se skvělým, byť jen naznačeným, mystickým přesahem s tím krámkem a trezorem. Jinak, jestli POMO nepochopil, podle jeho komentáře, proč se to vlastně všechno dělo, tak je pablb. ()

PetrPan

Nízkorozpočťák od soudných tvůrců   aneb jak by řekl František Peterka: Nebudem se pouštět do žádnejch větších akcí.  Svítat mi začalo poměrně brzy, ale přesto jsem byl zvědavý na rozhřešení.  . Ač je pak celá tahle jednohubka vhodná i na malá prkna, co znamenají svět, herecky  by si  tahle parta neškrtla ani v regionálním divadle, ale opět se tu projevila soudnost pánů tvůrců a do složitějších dialogů se nám nikdo příliš nepouštěl. Příběh tak plyne bez větších faux pas až do svého konce a tady se přiznám, že jsem byl zase jednou příjemně překvapen pozitivním a vlastně kouzelným  završením. A tak i za to kokinko v úvodu a na konci trochu nadhodnotím a za čtyřhvězdí! ()

• Keď Jody (Sara Paxton) ukázala etiketu značky výrobcu svojej vesty spolu s peniazmi, aby ukázala, z ktorého roku pochádza, na oboch bol rok 1984. O chvíľu neskôr však tvrdí, že pochádza z roku 1985. (misterz)