Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení... Jste připraveni na zákaz vycházení? Trojice nebojácných dobrodruhů Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin ze zábavného dokumentárního seriálu o dobrodružstvích na místech, kde údajně straší, do toho jde po hlavě. V každém dílu se trio nejdříve seznámí s historií strašidelného místa. Vyzpovídá historiky i očité svědky a vyzbrojí se příběhy o duších těch, kteří tam zemřeli. Nakonec se tam Zak, Nick a Aaron nechají zamknout od soumraku do úsvitu a stráví noc vyvoláváním duchů. (TV Prima)

Gimli

Po filmařské stránce jde o celkem kvalitní záležitost. Ale prostě nemohu přejít to, že jde o další z pořadů, který se snaží vzbuzovat dojem, že jde o nějaké vědecké zkoumání duchů. Jde o prachobyčejnou dänikenovskou pseudovědu a hloupou záhadologii nejhrubšího zrna, která dělá z lidí sofistikovaným způsobem blbce. ()

Crocuta odpad!

Považuje-li někdo tento pořad za "kvalitní horor", patrně hororů v životě moc neviděl a bát se při této komické slátanině budou nejspíš jen dětští nebo psychicky narušení diváci. Přitom se jedná o další zářný příklad toho, jak si pár chlápků a jejich spolupracovníků udělalo výnosný kšeft z lidské blbosti. O tom, že tento obor působnosti má před sebou i nadále světlou budoucnost, a ona zmiňovaná blbost je nekonečná svědčí i zdejší nebývale vysoké hodnocení frašky jdoucí "Po stopách duchů". ()

Viselec

Musel jsem vidět Ghost Adventures, abych mohl plně docenit kvality Buzzfeed Unsolved. Tou z nejpřednějších je rozhodně vztah Ryan - Shane. Tady nefunguje ani dynamika Bagans > kamera, o kamarádech co mu dělají ocas ani nemluvě. Pokud je nezajímavější persona na obrazovce místní děda, co bydlí ve strašidelném domě, je něco špatně. Zkrátka, když se chci dívat na partu pitomců, jak nahánějí duchy, mým hlavním kritériem je, jak moc se u toho bavím. V tomto případě je odpověď bídně. Tu pseudo-vědu, kterou se to snaží opřít a působit jako seriózní dokument, nikdo nesežere. Příběh míst narozdíl od BU taky v podstatě nepokrývají. Kdybych chtěl horrorovou atmosféru s příměsí reálného života, poskytne mi to líp jak tohle kompilace údajných creepy příhod z Redditu na YouTube. Zbývá mi tak výsledný produkt, který možná někdy použiju, jestli se budu chtít unudit ke spánku. ()

zsn

Strašidelnější než kdejaký horor. Právě to, že se mapuje skutečnost, má u mne na svědomí husí kůži i na zádech. Miluji historky, pověry nebo legendy, nevysvětlitelné zkušenosti s neznámými entitami, strašidelná místa nebo ghost turistiku. Po celou dobu, co každý díl sleduji, mám pocit, že za mnou nějaký duch stojí, opravdu na počůrání, a to jsem zvyklá na kde co - horory patří mezi mé oblíbené pohádkové žánry pro oplodňovací večery, případně jsem schopna na ně jít nejen na prvním rande. Opravdu to, co mě nejvíc děsí jsou příběhy ze skutečnosti, ne filmové scénáře, potažmo kvalitně zpracované masky v hororových snímcích. ()

Katuusss odpad!

Prvních dvacet minut jsem si myslela, že je to parodie...jaké zklamání...pokud by to byla pravda - vědci celého světa, zástupci všech náboženství apod. by se už sjeli do USA...takhle to bylo špatně zahrané divadlo. PS: Vzpomněla jsem si na seriál Supernatural a jejich Ghostfacers...že by parodie na Ghost adventures? :-) ()

• Sezona 2014 byla rozšířena o 7 extra epizod pod názvem "Ghost Adventures Aftershocks". (sabres72)
  • V 5. epizodě 4. série s názvem Stanley Hotel tým vyšetřoval matrace, na kterých podle nich zemřeli lidé. Skutečný personál hotelu Stanley ovšem prozradil, že to bylo jinak. Hotel neskladuje matrace, na kterých lidé zemřeli. Ač se jedná o nejstrašidelnější hotel Ameriky, tak to byly normální matrace. (Vitox)
  • Nick Groff po 135 epizodách seriál opustil a místo něj se do vyšetřování zapojili technici Jay Wasley a Billy Tolley. (LucyZ)