Fakty a fikcie

• Česko Fakta nebo fikce (viac)

Videá paranormálnych javov zozbierané z celého sveta. Šiesti experti hľadajú pravdu. Čo odhalia pri hľadaní dôkazov? V tomto fascinujúcom dokumentárnom seriáli sa bývalý agent FBI Ben Hansen a jeho tím detektívov pokúšajú vysvetliť nevysvetliteľné. Po tom, čo vyhodnotia dennú internetovú evidenciu hlásení o najnovších paranormálnych aktivitách, vyberú si vyšetrovatelia tie najnevysvetliteľnejšie prípady pozorovania tajomných úkazov a vydajú sa ich overiť s cieľom rozlíšiť fakty od podvodu. (TV JOJ)

korbitch22 odpad!

Parta debilních americkejch zoufalců dělá xichty na fotomontáže a podvrhy, kulí očima, dělají ''ach, bože, né, no teda, to je síla'' a krměj tim dnešního tupého, spotřebního diváka.Všechny ty čuráky co vypadaj jak banda buzerantů a vypatlanejch silikonovejch čubek z MTV bych nahnal do našeho starýho domu, kde byl vojenský lazaret a nechal je prožít naše historky, potom bych chtěl vidět jejich nažehlený hadry od Prády v blitkách a sračkách, protože by nevěděli čím se maj potrojčit dřív.Tohle si musíte zažít a ne z toho dělat reality show vy ubožáci.0%. ()

Peytl odpad!

Paralelně letící paraglidisté pojídající para ořechy z parapetu, mně paradoxně přijdou uvěřitelnější, než paraplegik s paradontózou, svištící s vozejkem na paru a mířící na mě parabelou. Od toho jsou paragrafy a policejní paralyzér. Pokud ovšem trpíš paranoiou nad běžný parametr, pak si za paravánem vraž paraple do paradele a rozevři... budeš mít konečně důkaz o paranormálních zjevech a ještě vyplašíš parazity, esoterický debile. Je nutno změnit paradigmata, i ten vořech je totiž jen z juvie ztepilé, na to si nech parafovat paragón...... para para ra ram, cááráára. ()

AdamesWWE

[7/10] Po vzhliadnutí prvej trojice epizód hodnotím seriál kladne. Veľmi zaujímavý a originálny nápad, ktorý je spracovaný mimoriadne dobre a počas každej časti mal seriál skvelé tempo a zaujímavé spôsoby odhaľovania paranormálnych javoch. Dúfam že dalšie epizódy budú aspoň tak dobré ako prvá trojica. ()

JamesSi

Tým dobře vypadajících "odborníků" se pokouší odhalit zdali jsou videa z internetu "fake and gay" nebo "možná legitimní". Dostanou se na lokaci a zkouší jak by to natočili, kdyby to byl fake nebo něco jiného než tvůrce tvrdí. Je to rozhodně lepší než 90% paranormálních pořadů i když na klasické "co to bylo? - uvidíme po reklamě" taky dojde (alespoň dvakrát každé epizodě). Je to však neblíže, co se dostaneme ke skeptickému pořadu o paranormálních jevech. Doufám to však není pravda. Pořad byl po druhé sérii pozastaven a třetí je v nedohlednu. 70% ()

LukyValient odpad!

Možná jako youtube kanál budiž, ale tenhle tv formát je tak.. bulvární? .. naprosto zavádějící? .. pravda, asi nejvíc mě na tom urazilo to, jak si sebou jsou protagonisti "jistí". Záběr dvou světel v noci na silnici.. já tvrdim, že jsou to bludičky, jim se to podaří napodobit s dvěma lucernama.. a prostě jsou to na 100% lucerny.. ale třeba to taky mohlo bejt auto ne?.. prostě co by kdyby servírované jako akademická cool pravda :/ ()