Dvojité salto na motorce nebo skok z letadla bez padáku zní bláznivě? Správně! Mistři freestylu a nejlepší akční sportovci předvádějí svoje nemilosrdné kreace. Nitro Circus sleduje Travise Pastarana, nejlepšího světového freestylového jezdce a jeho stejně potrhlé a zábavné kamarády, jak provozují ty nejnemožnější a nejšílenější kousky. (oficiálny text distribútora)

Ydrosten

Tak z tohodle pořadu , jsem byl hodně dlouho v absolutním úžasu. Naprosto dokonalé. Jsem ohromen co všechno je možné. Viděl jsem celkem 11 dílů - a všechny byly super. ()

m_a_c_a

Travis je prostě frajer... navíc se v tomto seriálu obklopil partou stejně šílených lidí + Johnny Knoxville jako producent = výborná podívaná a triky, které opravdu berou dech! Ačkoliv při nekterých z kousků jde beze srandy o život, mnozí (včetně mě) se neubrání smíchu =D **** ()

Bigwave

Kouká se na to moc hezky, skvěle vymyšlené ať už místama, tak výběrem extrémních sportovců. Kam se na tohle hrabe Jackess:D ()

ariari

ak sa naučia niečo okrem uááááu huuuustýýý odovdať a posunúť sa ďalej, lebo aj také obyčajné Kung fu je umenie boja,a povýšia svoje pokusy o prejav kvality života, potom zvýšime..a to kompletne celý náš tím . ()