V tomto pompézním erotickém thrilleru člen pořádkových sil yellowstoneského parku v USA zamíří do Říma hledat svoji zmizelou sestru, o níž se později dozví, že byla zavražděna. Policie ví, že jde o dílo sériového vraha, má však jen málo vodítek. Mladý bratr se ve městě setká s mnoha lidmi a poznává (občas nebezpečný) svět mezinárodní smetánky. Jak ale začne na vlastní pěst s vyšetřováním a vraždu pomalu objasnuje, tak za nedlouho jde vrah i po něm. (Karlos80)

Kubaso

Krásná připomínka zlatých časů gialla s příměsí toho nejlepšího z amerických thrillerů v hávu 80. let. Kromě pozdního data vzniku a - mimo Donalda Pleasence - absence známých jmen možná zůstává skryta širšímu zájmu díky svému názvu, který signalizuje spíš laciné, obscénní béčko. Je ovšem fakt, že "Pod šaty nic" jím skutečně nelže a jeho tvůrci nevynechají jedinou příležitost to názorně dokázat na některé z nádherných bab, kterými se film jenom hemží. V tomhle směru nevidím nejmenší důvod si stěžovat. Děj skvěle doprovází i Donaggiova hudba a... A dál bych už jenom papouškoval. Ten film není dokonalý, ale mě osobně nemálo překvapilo, jak plnohodnotný, vhodně inovovaný příspěvek skomírajícímu žánru mohl vzniknout v hubených 80. letech bez přispění některé z legend předešlé dekády. ()

G04T

Průměrný pozdní giallo, který smrdí osmdesátkama na sto honů. Vynikající kamera i hudba, která skvěle podtrhává atmosféru. Ze začátku mi to moc nesedlo, ale to, co tvůrci předvedli na konci mě fakt posadilo na prdel (posledních 20 minut je to nejlepší, co tenhle film mohl nabídnout). Jenom škoda, že tenhle film nepřináší nic novýho, podobnej příběh jsme tu měli nejmíň stokrát a hlavní postava mi nebyla nějak extra sympatická, spíš mě srala. ()

darkrobyk

Úchvatné záběry Yellowstonského národního parku - lesy, hory, vodopády - a krásné dívky jsou hlavními přednostmi snímku, u kterého mne krom dalšího opět potěšila Donnagiova hudba. Naopak chybí patřičné napětí, šťavnaté italské gore (těch pár šťouchanců nůžkami a jedno mírné nabodnutí...hm...s nůžkami se dá přece dělat tolik věcí!) a tajemno nebo rychlejší spád (dal bych klidně přednost tajemnu). Na italský film kupodivu málo bizarní, na jedno podívání ucházející. p.s. nechtějí mi autoři namluvit, že ta modelka by přeprala mladého sportovce, že ne? ()

topi

I v osmdesátkách se ještě někdy zjevilo giallo, v němž tajemný vrah likviduje krásné modelky. Kočky jsou fakt nádherný, stejně tak i hudba Pina Donaggia. Škoda, že zabijáka jsem odhalil již první polovině. Mordy mohly být promyšlenější a určitě krvavější, jak by se k takovému snímku hodilo. Hlavní hrdina, nesympatickej hezounek, který jede z Ameriky do Itálie hledat svoji sestru mě k srdci moc nepřirostl, zato detektiv Donald Pleasance mě bavil parádně. Finální scéna je úžasná a krásně melancholická. ()

DonBraso

Film se určitě u mě nezapíše velkým tučným písmem na seznam skvělých italských giallo kousků staršího data.Modelky na plátně a postupně "blonďák" alá Wyoming chodí toporně z místa na místo.On zrovna Tom Schanley díru do filmového nebe neudělal a tahle jeho prvotina je toho důkazem,kde hraje fakt příšerně.Nejvíc je to vidět,když máte vedle matadora D.Pleasenceho.Příběh s nůžkama se pomalu rozplétá a vraždy jsou opět na horší úrovni.Film se táhne a pořád není ve filmu nic zajímavého,ani ta kamera,natož hudba,kde ty dva oldies fláky někdo prodal do filmu.Napětí je doopravdy nulové a film si drží fakt jen tu rozbušku,kdo to asi bude tentokrát.Díky závěrečné scénce to vylětělo z bahna.35% ()