Čeněk Dobešek (Jaroslav Šmíd) je síce svedomitý lekár, no nedokáže svoje povolanie či poslanie využiť vo svoj prospech ako iní jeho kolegovia zo štúdií alebo z nemocnice. Spokojný so svojím životom po boku peknej manželky Zuzany (Tereza Bebarová) a, žiaľ, aj otrasnej svokry Marie Košvancovej (Eva Holubová) v panelákovom byte ochotne vyhovie prosbám všetkých, ktorí zazvonia pri ich dverách a domáhajú sa jeho služieb. Svojou pokornou skromnosťou a ochotou neuveriteľne poburuje svoju svokru, ktorá by rada mala za zaťa doktora s veľkým D – teda niekoho, kto je predovšetkým uznávanou osobnosťou, zarábajúcou veľké peniaze! A neslúžiť komukoľvek a zadarmo, ako to robí Čeněk! A tak sa úbohý Čeněk na radu svojho úspešného kolegu Dr. Karla Pištěláka (Jiří Langmajer) vydá do Afriky, aby uspokojil chamtivosť „pekelného tandemu“ manželka – svokra. (TV Markíza)

kellys2

Totální blbost ale jak říká klasik: "Nohy Alžbety Stankové jsou ozdobou tohoto filmu" Nejen její nohy ale Alžbeta Stanková je jediný důvod proč se dívat. ()

trollfjord odpad!

Hrozne, strasne. Nehorazne hloupe vykony hercu a snad jedine Bob Klepl ve svych 5 minutach na place byl pozitivem. A Eva Holubova? To je nocni mura vsech ceskych filmu. ()

verryiska

Kniha je kniha...nicméně film mě neurazil. Pobavila mě bravurní Eva Holubová coby majetkuchtivá matinka nadřazující se nad sousedy,která pálila monology jako ze samopalu,Tereza Bebarová byla také super,Bohumil Klepl patřil také ke světlé stránce a opět byl za pohodáře.Zklamalo mě akorát protahování některých momentů a občasná nuda. ,,Džu džu zřejmě neokouzlilo natolik,abych si film pouštěla pravidelněji :-) ()

Ranulf11

Marně přemýšlím nad tím, proč byl tento film natočen a co tím chtěl pan Troška říci. Absolutně zbytečný film. Nejhorší je, že pan Troška točí všechny filmy, včetně pohádek, jako přes kopírak, takže výsledek je stejný. Za pár povedených vtipů dávám jednu hvězdu. ()

Melodrama

Když jsem viděla film poprvé, tak se mi to vůbec nelíbilo, říkala jsem si - to je fakt strašný !! Ale potom film dávali v televizi, tak jsem se na to znovu podívala. Podruhé už mi to nepřišlo tak strašný, dokonce jsem se i někdy usmála. Jenom hlavní hrdina mi přišel trochu unavenej, jako když je po opici (možná to byl záměr). Prostě film průměr. ()

burg odpad!

Jo ono to vlastně mělo být z Afriky... Ani fakt, že Slunce, seno je od toho šišlavýho mamlase je 100x ohranější a trapnější tuhle hovadinu neuchránil od Odpadu. ()

Havran007

Nojo, Švandrlík, na to se člověk musí trochu připravit. Ale jak si to všichni herci užívali, to se jen tak nevidí. I ty nejmenší štěky šli naplno. Za jejich výkony 4 hvězdy. ()

A.ZziK odpad!

Občas z nějakýho nepochopitelnýho důvodu dostane člověk chuť se tejrat. Pustí si televizi protože nemá zrovna nic moc na práci. Je neděle, takže skoro na žádnym programu nic nedávaj a tak si řekne, proč to nezkusit. Bude to z největší pravděpodobností b.bost, ale co. FIlm začíná na nově s tradičním 10 minutovým zpožděním a již po dalších pěti minutách mě napadají jen dvě otázky: proč todle někdo točí a proč se to proboha jmenuje D.o.j.h.? Po dalších 30 minutach mi to dojde oboje najednou. Kluci si prostě chtěli udělat vejlet někam do ciziny, nějakej p.tomec jim na to dal prachy a oni si to užili. Poslední dobou se tento trend filmového natáčení nějak opakuje z čehož je mi smutno. Naštěstí mě nikdo nenutí se na to koukat opakovaně a taky si příště hodně dobře rozmyslím, jestli se budu mít chuť tejrat něčím podobným. Jedno je ale jistý pane Troška, sbohem. ()

marcelita

Možná to mělo větší potenciál,ale ten zase vyšuměl troškovi z hlavy dřív,než to dal na pásek.Škoda!Vznikla ztoho další trapárna! ()

johnny371990

Nic, len velke sklamanie. Filmy od Trosku su apon pre mna zabavne, ale tento pretvor bol vyslovene trapny. Jedna hviezdicka - aj to len za slovensku herecku Alzbetu Stankovu. ()

Lucisek

Jednu hvězdičku bych dala snad jen za obsazení herců, protože tam hráli mí oblíbení. Ale jinak byl film naprostý propadák. Když už jsem se na něj začala koukat, tak jsem ho chtěla vidět do konce, ale chvílemi to bylo opravdu těžké a musela jsem bojovat sama se sebou, abych to nepřepnula. Tento film už nikdy více. ()