FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa RedRose k tomuto seriálu (2)

FlashForward (2009)

Prostě famózní !! .....a jak je u amíků už tradiční, tak seriál z (ne)pochopitelných důvodů ukončili... Snad se toho (časem) ještě někdo chytí... ()

Nikdo nás nedostane (2010) (E16)

Všechno fajn, až na Olívii! Na to jak pořád řvala, že se to nikdy nestane, dávala ultimáta a vymýšlela jak se tomu vyhnout, tak si pro to rovnou přišla!! ()