William Burrows, albín, který kvůli svému vzhledu bývá často posměchem spolužáků, zdědil po svém otci zajímavý koníček - kopání jam a tunelů, kde se pokouší najít různé starožitnosti a menší „poklady". Když však za záhadných okolností zmizí jeho otec, Will začne se svým kamarádem Chesterem pátrat po stopách, které otec zanechal. Netuší však, že jeho pátrání nebude pokračovat nad zemí, ale hluboko pod povrchem Země. (Hromino)

Diskusia

JamesSi

JamesSi (hodnotenie, recenzie)

Je projekt mrtvý?

mixed: to je jak si to představují fanoušci, ne skutečný cast.

na príspevok reagoval Saim0n

mixed

mixed (hodnotenie, recenzie)

Za zhlédnutí stojí taky tohle:

Nevím sice kolik je na tom pravdy, ale minimálně představitel Willa Burrowse by měl být reálný.

O něco oficiálnější info:

Produkce - Mark Canton, Neil Canton, Danny Davids, Ryan Kavanaugh

Scénář - Joel Bergwall, Adrew Lobel, Simon Sandquist

Rok vydání se nikde nedá dohledat,  takže počítám s tím že rok 2016 není nic víc než tip, stejně jako předtím 2014 a předtím 2011... Ale snad se jednou dočkáme.

hammer_head

hammer_head (hodnotenie, recenzie)

Jeldi=> není se čeho bát, trailer jsem shlédnul a je to blamáž. Jedná se o sestřih několika filmů např. Kazatel, Cesta do středu Země atd. Já bych se bál spíše toho, že se natáčení vůbec nedočkáme..

na príspevok reagoval Jeldi

milzou

milzou (hodnotenie, recenzie)

na imdb je tohle info: Režie: Mikael Håfström, scénář: Joel Bergvall a Simon Sandquist. Ale rok vydání se zatím nemění, takže to asi bude ke konci roku.

Mugli

Mugli (hodnotenie, recenzie)

bakda: Moment, kterou knížku máš teď na mysli? Že by mi něco uteklo?

bakda (hodnotenie, recenzie)

Na film prostě nejsou peníze tím to je, tak se radši natačejí takové ty klasiky co budou mít obrovské výdělky a tohle zfilmujou snad po roce 2017...

slipknotfan

slipknotfan (hodnotenie, recenzie)

Co je to za logiku koupit práva a na film zapomenout?Je to stejné jako s Ranger's apprentice.......

Mugli

Mugli (hodnotenie, recenzie)

sten32: Já se bojím, že ještě dlouho žádné nebude, ale třeba se mýlím...

Hromino (hodnotenie, recenzie)

demon911: No, film měl být uveden do kin už v roce 2009, každopádně skutečnost je taková, že momentální datum vydání je 2012, přičemž stále nikdo nehnul brvou. Filmová práva jsou zakoupena, je vybrán i režisér, tak nevím, kde to vázne... to obsazení je samozřejmě vymyšlené, na to vem jed. :)

(hodnotenie, recenzie)

Zdravím,
sú už nejaké ďalšie informácie o tom kedy alebo ako má tento filmík vísť? dosť sa na neho teším, keďže som prečítal aj všetky 4 knihy, ktoré zatiaľ vyšli. Tento rok má vísť pomerne veľa dobrých filmov, tak ma napadlo, že by sa mohli posnažiť a prekvapiť nás a vydať ho ešte tento rok. Samozrejme rád si počkám pár mesiacov naviac ak to bude znamenať, že film viac prepracujú... ale už som pomerne dosť netrpezlivý. Predpokladám, že to obsadenie je vymyslené, kedže som ho nevedel nikde nájsť... Zaujímalo by ma tiež, kedy má vísť 5ty diel v knižnom prevedení.
Za odpoveď ďakujem.

Malanius

Malanius (hodnotenie, recenzie)

Bale jako Drake ??? Četl jsem všechny 4 díly a vůbec, ale vůbec sem si ho tak nepředstavoval no co už...

Hromino (hodnotenie, recenzie)

Třeba Jennifer Aniston :D I když... představit si ji jako televizního maniaka... no, to může bejt docela zajímavé :))

sten32

sten32 (hodnotenie, recenzie)

Marty333: To je nejaka blbosť, aj keď niektore postavy som si aj celkom tak predstavoval ale niektore su ako zlý vtip :D

bakda (hodnotenie, recenzie)

To je jasný že to neni pravda vubec to nesedí do ty knihy a navíc výplaty těch hvězd by strthli rozpočet :D Nějakej výmysl na 90% ....

Hromino (hodnotenie, recenzie)

Že by byli v prvním díle už Drake a Elliott? Snad nepůjde zase o nějaké drastické škrty oproti předloze.

(hodnotenie, recenzie)

Will - Logan Lerman

Cal - Greyson Chance

Lestat212

Lestat212 (hodnotenie, recenzie)

Na tenhle film se rozhodně těším knížka je úžasná snad bude takový i film. Jelikož Vincenzo Natali netočí brak tak to snad vyjde.

Patrix85

Patrix85 (hodnotenie, recenzie)

no ked to je pravda a bude tam hrat ten etel a potom Lucy z narnie...tak uz tym dosrali cely film...ona a hrat rebeccu?...ved to sa neda...dufam ze tam bude aspon ina herecka a nie ona...kniha super len ten blby prekladatel nemusel dat spoiler do nazvu "Strateny svet"

bakda (hodnotenie, recenzie)

No mně osobně se tam Etel celkově moc nelíbí ,a jsem zvědavej na čtvrtej díl knížky.

bakda (hodnotenie, recenzie)

No já jsem na to taky zvědav ale ještě to není jasné i když podle toho jak je Rebecca popsaná v knize tak mi tam docela sedí.

Hromino (hodnotenie, recenzie)

Henley? Lucinka z Narnie? :) Inu, to by mě zajímalo, jak bude divákovi její postava "naservírována" :D

bakda (hodnotenie, recenzie)

Knižku jsem už četl dokonce i třetí díl a na tenhle film sem pekelně zvědaví, a zajímá mě kdo tam bude hrát.