Bez předsudků

(TV film)

V motelu je jediný volný pokoj, v kterém musí neplánovaně přespat šéf se sekretářkou. Oba jsou dlouholetí přátelé, každý má doma svého partnera. Během noční konverzace dojde na vše, na co se ženy ostýchají ptát mužů a muži žen. A nejen na to... (oficiálny text distribútora)

Plague.

Nechápu co na filmu mělo být tak strašného. Ano byla to taková inscenace z jedné místosti, ale podle mě herecky dobře zvládnutá a i když trochu více zaměřená na humor, tak podle mě lepší než třeba onen Natěrač. ()

Napoleon-B

Ještě že tady nevidím nějaké solidní komentáře od stálic csfd-kritiky. Takhle si jen řeknu, pár zaujatých lidí bez divadelního citu, si vzalo do hlavy že kritika znamená: Všechno zlé na povrch a byť by to měla být sebemenší pozitivní maličkost; nezaobírat se jí. Shame on you... ()

honzic

V tomto případě to bylo zábavnější než Kameňák, hlavně ne tak bláznivé. Přišlo mi to chvílemi docela i humorné. Hodnocení: 55 % ()

EddieIron

Zvláštní číst,jak lidem vadí to,o čem se ve hře mluví,právě proto se to přece jmenuje Bez předsudků.Na divadle je to lepší,ale i televizní verze stojí za to,pokud někdo ví,oč má jít.Trochu mi ty stížnosti připadají jako jít na Krále Ubu a pak si stěžovat,že se tam mluví sprostě.Jana Paulová 100%,Pavel Zedníček 90%,režie 70%=86,666666% ()

Adoshek

Já nevím, ale mě se to vcelku líbilo a bavilo mě to, i když nejsem vůbec žádný přiznivec Troškových filmů, či zábavy na TV Nova. Duo Paulová&Zedníček mi přišlo vtipné a na tuto roli dobře sedlo.... Zasmál jsem se a o to tady asi hlavně šlo.... ()

Chlo0opek

Ani jako divadelní hra by se mně to nejspíš nelíbilo - v podstatě o ničem. Možná s jinými herci by to bylo o něco lepší, ale ne o moc. ()

zero_zelo odpad!

todle je nejspíš kousek pro dříve narozené, protože rádoby dvojsmyslný fórky o bodu G a tančení v mlze parfému je opravdu silná káva. afektovaně roztomilá či roztomile afektovaná paulová je tragická (strašná sranda s tim fotbalistou, co?...) a asi bych ji strašně ráda dala dělo... myslím, že by se todle dalo natočit i nějak normálně a třeba by to bylo i vtipný, ovšem potřeba poťouchlýho výrazu jakože lidovýho humoru, aby se zasmály široký masy... sou z toho nováci pro dolní milióny a interest asi jako sex po tmě ve spodním prádle a pod peřinou ()