Vězeňský dozorce Vince Rizzo (Andy Garcia) má strašné tajemství. Vlastně má několik tajemství. Jedním z nich je fakt, že se touží stát hercem. A tak po večerech tajně navštěvuje hodiny herectví. Za jeho nepřítomnosti se mu začíná odcizovat celá jeho rodina. Přicházejí pravidelné hádky se ženou, synem i dcerou. Poslední kapkou je pak Vinceho náhlé rozhodnutí přivést do domu mladého odsouzence, kterému chce pomoci začlenit se do společnosti. Každý člen rodiny má svá velká tajemství a problémů přibývá. Vše neodvratně dospívá do okamžiku, kdy se křehká struktura lží zhroutí. Všichni zúčastnění se ze všech sil snaží tento konec odvrátit. Vypadá to ale, že právě tajemný trestanec je tím správným katalyzátorem, jenž pomůže pravdě na světlo. (Brady)

samuelsson

Jednoduché, predvídateľné, miestami vtipné. Človek čaká až do konca, kedy sa to rozbehne. A stojí to za to. Stojí to za priemerné americké 3*. ()

AdrianaLarman

Taťulda tajnej herec, mamča žárlivka, hodná dcerka striptérka, utajovaný syn a ještě jeden synek ujíždějící na baculkách....To je složení zaručující pořádnej nářez. :-D...Takový humor nemusí někoho oslovit, ale u mě zabral dokonale. :) ()

VeraF

Film, kterej po každým dalším zhlédnutí pošoupávám ve svých nejoblíbenějších filmech o pořadí výš... Hereckej koncert. O tom, jak je těžké a jak je snadné si nelhat; o tom, jak může bejt rodina děsná i úžasná a jak má smysl, když jsou v ní ctěny individuality. A tak dále. Haj hou. ()

Willynka

V zaplave "tragikomedii" vznikajicich v zahranici v poslednich patnacti letech zamenitelny prumer i pres plejadu dobrych hercu a zajimavou synopsi. Na me tech ujetych klicek bylo az moc, vzajemne se rusily a konec je trapne sladkobolny. Jako jednohubka na odpoledne super, ale znovu uz to videt nepotrebuju. ()

Igy007

Všichni jsme kašpaři úchyláčtí. Každej máme něco, co zrovna nevytrubujeme do světa. Heslo je "Botero". Milá věc se svěžím scénářem. Moc dobrej nápad obsadit do hlavní role Andyho, protože z toho, co jsem viděla, to je herec, který měl dostat mnohem víc příležitostí. Ano hrál v několika top filmech, ale málokdy opravdu zásadní postavy. ()

qwentin

Americká nezávislárna pro mě nuevěřitelného kalibru. Při prvních třech čtvrtinách se film pomalu,ale za to velmi zajímavě vykresluje, což mě při něm drželo, a finále je naprosto úchvatné. Plné ironie lidských tajemství, které dokáží zničit vše, co člověk celý život buduje...Happyending...Thank you Andy Garcia... ()

Lvegas

Aneb každý máme svoje nejosobnější tajemství. Citace z filmu: "City Island, dvě slova tak protichůdná. Město: tak krátké a prudké a konečné a Ostrov: exotický a neznámý..." Velmi milé překvapení, rozhodně stojí za vidění. ()

Montmorency

Jsem ráda, že jsem na tenhle film narazila - zase jedna osvěžující nezávislárna s fajn nakřáplou rodinkou, A.Garcia jako milý taťka byl bezva... ()