Fakta v případu pana Hollowa

(festivalový názov)
  • Kanada The Facts in the Case of Mister Hollow (viac)
Krátkometrážny / Animovaný / Horor / Mysteriózny
Kanada, 2008, 6 min

Detail fotografie môže kadečo odhaliť. Treba sa len lepšie pozerať... (*CARNIFEX*)

Rybizek

Tak tenhle krátkometrážní snímek mě naprosto uhranul. Zajímavý hudební doprovod a nádherná forma zpracování. Neuvěřitelné, co všechno se dá vytáhnout z jedné ošumtělé fotografie 89%. ()

ledzepfan

No já nevím.. Uteče to rychle, je to relativně chytlavé a má to nápad, ale postavit to celé jen na tom nápadu, když ten odhalovaný příěh není nic moc.........Lepší průměr ()

GodComplex

Umelecky genialni! Je naprosto fascinujici jak husta atmosfera a postupne se odkyryvajici story pomoci jednotlivych detailu se da rozjet na prostoru jedine fotky. Vyborne demonicke tema, skvele zpracovani a hlavne fantasticka hudba Johnny Hollow. Takhle originalni, stylovy a dechberouci kousek se vidi malokdy, vzalo me to tak, ze jsem si to pustil hned 3x po sobe, cimz se vam dostane odmeny moznosti objevovat nove a nove detaily, ktere vam doplni zbyvajici stripky mozaiky celeho pribehu. 9/10 ()

Moena

Film, který si vystačí s jednou scénou, jedním hudebním motivem a přesně nula slovy. A i tak se vám naprosto dostane pod kůži. Mimochodem, doporučuji minimálně dvě zhlédnutí. ()

kagemush

A já furt proč jsem si tak rád doma prohlížel babičiny stará fotoalba.---Skvělý kraťas s takovou hudbou,že by obstála i bez filmu jakože bububu.Už to jak je již při úvodních titulcích navozena atmosféra a při závěrečných vás to hezky nechá dohnít,by stálo za moje nadšení a co teprve zbytek.Vřele doporučuji jako předkrm před nějakým dobrým horrorem. ()

GrungeChild

No vida, jak snadno lze vyřešit případ. Stačí jen jedna středně veliká fotografie ultra-brutálního rozlišení, pořádné 3D brýle a především kvalitní lupa! Case solved. 3* ()

URBAN

Absolutně nevím o co šlo , ale dívalo se nato něják dobře bylo to takové temné a nové a chválím za hudbu . ( 12.7.13/MAC ) ()

finy_cz

Zajímavost: Chlapík co zapaluje oheň má opačně nasazené hodinky :-) Navíc se čas v průběhu zoomování změní, ale to už bylo asi záměrem :-) Za mě 5/5 (85%). „Stejně ale není nad pořádný animáky => můj osobní seznam“. ()

Stejšn

Já bych asi potřeboval polopatické vysvětlení co vlastně v tom mám vidět / hledat / vnímat. Pustil jsem si to několikrát po sobě, udělané je to pěkně, hudba je fenomenální, ale nějak mi pořád uniká pointa. ()