Fakta v případu pana Hollowa

(festivalový názov)
  • Kanada The Facts in the Case of Mister Hollow (viac)
Krátkometrážny / Animovaný / Horor / Mysteriózny
Kanada, 2008, 6 min

Detail fotografie môže kadečo odhaliť. Treba sa len lepšie pozerať... (*CARNIFEX*)

Rybizek

Tak tenhle krátkometrážní snímek mě naprosto uhranul. Zajímavý hudební doprovod a nádherná forma zpracování. Neuvěřitelné, co všechno se dá vytáhnout z jedné ošumtělé fotografie 89%. ()

ledzepfan

No já nevím.. Uteče to rychle, je to relativně chytlavé a má to nápad, ale postavit to celé jen na tom nápadu, když ten odhalovaný příěh není nic moc.........Lepší průměr ()

GodComplex

Umelecky genialni! Je naprosto fascinujici jak husta atmosfera a postupne se odkyryvajici story pomoci jednotlivych detailu se da rozjet na prostoru jedine fotky. Vyborne demonicke tema, skvele zpracovani a hlavne fantasticka hudba Johnny Hollow. Takhle originalni, stylovy a dechberouci kousek se vidi malokdy, vzalo me to tak, ze jsem si to pustil hned 3x po sobe, cimz se vam dostane odmeny moznosti objevovat nove a nove detaily, ktere vam doplni zbyvajici stripky mozaiky celeho pribehu. 9/10 ()

kaylin

Skoro až neuvěřitelná hra s detailem a tím, co to vlastně znamená se dívat na fotografii a na její jednotlivé detaily. Na první pohled se může zdát, že je to vlastně zachycení hezké momentky, ale právě ty detaily, ty tomu dávají naprosto jiný rozměr. Tady vidíte, co všechno vám může uniknout, když se díváte ne obraz jako celek, ale nikoli jako na celek složený z jednotlivých součástí. ()

Moena

Film, který si vystačí s jednou scénou, jedním hudebním motivem a přesně nula slovy. A i tak se vám naprosto dostane pod kůži. Mimochodem, doporučuji minimálně dvě zhlédnutí. ()

GrungeChild

No vida, jak snadno lze vyřešit případ. Stačí jen jedna středně veliká fotografie ultra-brutálního rozlišení, pořádné 3D brýle a především kvalitní lupa! Case solved. 3* ()

URBAN

Absolutně nevím o co šlo , ale dívalo se nato něják dobře bylo to takové temné a nové a chválím za hudbu . ( 12.7.13/MAC ) ()

finy_cz

Zajímavost: Chlapík co zapaluje oheň má opačně nasazené hodinky :-) Navíc se čas v průběhu zoomování změní, ale to už bylo asi záměrem :-) Za mě 5/5 (85%). „Stejně ale není nad pořádný animáky => můj osobní seznam“. ()

Stejšn

Já bych asi potřeboval polopatické vysvětlení co vlastně v tom mám vidět / hledat / vnímat. Pustil jsem si to několikrát po sobě, udělané je to pěkně, hudba je fenomenální, ale nějak mi pořád uniká pointa. ()