Anča a Monča

(relácia)
všetky plagáty

viperblade odpad!

Vážení přátelé, takhle teda ne. Já mám rád recesi a srandu, jenže co ty dvě tady předvádějí, to je na pár facek. Je vidět, že se hodně nudí. Měly by spíše sednout k učení, než otravovat slušné lidi na ulici. A nejlepší je, jak si myslí, že jsou vtipné… Neviděl jsem všechny díly, (nemám tu sílu a nejsem masochista), ale co můžu říct je to, že některé díly byly i ucházející, jenže v poslední době, co sem tam zahlédnu, tak to fakt ne. To nejhorší, co se dá, nejen na Streamu, vidět. ()

Ded@M@tes

No tohle !!! ... ??? Viděl jsem hodně dílů na STREAMu, ale i tak musím říct, že je to opravdu o ničem, trapnost tu skutečně nechybí. Občas se i zasmějete, ale to je bohužel vše. A za někdy povedený nápad uděluji aspoň tu jednu hvězdu. / Viděné epizody cca *11.dílů / ( Hodnocení: 1/10 ) ()

Handle

Těžko hodnotit nějaké filmařské kvality, herecké výkony, režii nebo cokoli, co se umění týče, že jo... :) Ale hodnotím-li zábavu, tak nějaké nápady byly opravdu výborné a docela dost jsem se zasmál (a někdy je odvaha opravdu obdivuhodná). Pak jsou samozřejmně i odpadové díly, takže celkově za 2*... :) Prostě čistě amatérská zábava, která vznikla nejspíš "jen tak"... :) Věřím, že Anča a Monča si při natáčení užili hodně srandy a užil by si jí každý, kdo se nebojí udělat ze sebe blbce... ()

whitey

Jednou za čas si na tyhle holky vzpomenu a díky bohu, že to Stream archivoval. Holky byly o pár let starší, ale já je miloval. Hlavně ta krásná doba a atmosféra před smarfounama z těch videí přímé sříká, hnedka bych se tam vrátil.Tady je silná nostalgie. ()