Vydírat masového vraha by mohlo být výnosné, jenže všechno nejde podle plánu... Film se zaměří na trojici náctiletých, kteří díky náhodě dorazí na lesní teritorium sériového vraha. Místo, aby to nahlásili policii, rozhodnou se vraha vydírat. Chtějí, aby jim pomohl se zbavit člověka, který je před léty týral. Jenže vše nejde podle plánu... (oficiálny text distribútora)

SKreyn

Mal som pocit ako keby som pozeral jednu z tých nemeckých "trapošín", s tým rozdielom, že v tomto filme sa premávali autá s volantom na opačnej strane ako máme vo zvyku u nás v Európe. Vôbec ma to nebavilo a potešilo ma, keď som konečne videl záverečné titulky. Jediné, čo ma prekvapilo, bol herecký výkon mladých hercov, klobúk dole. ()

jafuska

Film, který nemá svoji logiku pubertáci, kteří jdou po stopách sériového vraha, budiž to by ještě chápala, ale co ty neskutečné pomalé záběry? přišlo mi to, jako kdyby tento film točil amatér a teprve se učil jak natočit film, a toto určitě není horor, spíš bych napsala thriller, ale i do tohoto to má hodně daleko, nevím prostě velké zklamání, ()

montel

Trojice mladých lidí, najdou v lese zakopanou mrtvolu a myslí si, že patří jedné dívce, která je momentálně pohřešovaná. Úspěšně vypátrají totožnost vraha, ale místo aby vše ohlásili policii, rozhodnou se, že budou vraha vydírat. Chtějí aby zabil člověka, který jim v minulosti ublížil...Průměrný australský thriller s celkem dobrou atmosférou, ale hodně špatnými herci. Není tu nikdo komu byste začali fandit, takže vám je nakonec jedno jak to celé dopadne. Přesto jsem byl zvědavý co se z toho všeho vyklube. Konec mě překvapil, ale neuspokojil. 50% ()

Epco

Teenager = robenie blbostí, nelogické konanie a hlavne vo filme. No a partička z tohoto filmu sú toho žiarivým príkladom. Film sám o sebe priemerný ()

prskvik odpad!

Něco tak ubohýho se hned tak nevidí. Film vyniká pouze v jednom směru, nedá se na něj koukat... První řádek jsem napsal v průběhu filmu, po dokoukání musím jen dodat, že by měli režiséra přivázat k tomu řetězu co byl ve sklepě aby už nemohl něco takového natočit. ()