Mŕtvy bod

Z nakrúcania  - Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2015–2020), 71 h (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Martin Gero

Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Rob Brown, Luke Mitchell, Ennis Esmer, Ukweli Roach, Michelle Hurd (viac)

Na newyorskom Times Square sa nájde taška, v ktorej je živá mladá žena, ktorej telo je pokryté záhadným tetovaním. Vôbec nemá tušenie, kto je, odkiaľ prichádza a ako sa tam dostala. Agent FBI Kurt Weller, ktorého meno má vytetované na chrbte, bol vďaka tomu povolaný k prípadu. Začína sa domnievať, že každé tetovanie je vodítkom k zločinom, ktorých bude treba vypátrať. S každým vyriešeným prípadom sa agenti dostávajú bližšie k identite záhadnej krásky, ktorú zatiaľ pomenovali Jane Doe (neznáma). (TV Markíza)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (6)

Mŕtvy bod (2015)

Uňouňaný. Mrtvý bod měl solidní 2 série, pak se základní zápletka jaksi vyřešila, jenže seriál se točil dál... a utápěl se čím dál tím víc, až do skoro nesnesitelný a příšerný pětky. Seriál má oproti filmům výhodu, že divák investuje čas, a tím i city, do postav. Fandí jím, má je rád, chybí jim, když seriál skončí. Baví ho jejich vývoj a vztahy. Blindspot měl postavy, který se jednoduše nikam neposouvali, a to je za těch několik let, co seriály jedu fakt ve velkym, poprvé, co mi je úplně ukradený co se s nimi stane. Závěr alá Ztraceni je možná zajímavý, ale to vůbec nemění na faktu, že Blindpot měl skončit MINIMÁLNĚ o jednu sérii dřív, spíš o dvě. ()

Season 1 (2015) (S01)

Tak trochu béčková akční kriminálka, která nedává moc smysl. Jaimie Alexander mám ale rád už od druhého Thora a naštěstí se tu stále něco děje, takže divák nemá moc času přemýšlet. Trochu se ale bojím, aby si tvůrci nejlepší zápletky nevystříleli v první řadě. Uvidíme dál.. ()

Season 2 (2016) (S02)

O chlup lepší. Nikdy to nebude hrát seriálovou první ligu, ale jako oddechová naháněčka to funguje dobře. ()

Season 3 (2017) (S03)

Mrtvý bod měl skončit první, maximálně druhou sérií. Z třetí je už cítit jak moc je to vycucaný z prstu. Každý díl je tu nějaké smrtelné nebezpečí, které ohrožuje minimálně sluneční soustavu. A světe div se, po každým dílu se všichni plácají po zádech jak dobře to zase udělali. ()

Season 4 (2018) (S04)

Už minimálně 2 řady Mrtvý bod šíleně přetahuje. Pokud má seriál více řad a zápletka se už recykluje, obvykle to nad vodou trží postavy, od kterých divák investoval mnoho hodin. V případě Blindspotu to ale neplatí. Pokud nepočítám skvělýho Dotcoma, jsou postavy plochý, nudný, bez vývoje. A čtyřka je přímo ukázkový příklad toho, kam by se seriál dostat neměl. Ať už ten guláš a přešlapování na místě skončí. ()

Season 5 (2020) (S05)

Pětka už vyloženě neměla vzniknout. Spíš jen z nostalgie moje průměrné hodnocení vystoupilo na 2, protože tohle je vyloženě průser a jako finále seriálu jedna velká blamáž. ()