Girlfriends

Kamera:

Andrew Blake

Aria Giovanni

playboxguest

Luxusně vypadající óda na ženu, tak pomalá, jak jen může taková óda být. Holky jsou sice jak z mých nejmokřejších snů, ale spíš se jen smyslně pokrucujou a pohupujou před kamerou, než aby rozjely nějakou řádnou akci. A místo pořádnejch vzdechů je slyšet jen hudba, která jako by z nějakého nudného rautu vypadla. To samé platí i na film Blond and Brunettes a nejspíš i na další filmy art direktóra Blakea, kterýžto mi v oblasti erotických filmů spoďáry nijak zvlášť nezprznil. ()

SeanLSD

Blakeove filmy sú tak štylizované, až vážne hrozí, že nedokážu naozaj vzrušiť (minimálne muža). Absolútne im chýba vášeň a sú preestetizované do tej miery, že pôsobia svojim spôsobom umelejšie než afektované tvrdé porno. Ich spomalené tempo (samozrejme podľa osobného vkusu diváka) často nie je dráždivé, ale rozčuľujúce a „umelecký“ hudobný sprievod dokáže vyslovene nasrať. Sledujú sa síce krásne, ale treba na ne špecifickú náladu a trpezlivosť. Mimo explicitnejších scén si ich dokážem predstaviť ako perfektné audiovizuálne pozadie štýlovej kaviarne. ()