Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

zuzzuli

Tomuto filmu dávám slabší 4 hvězdičky, ale pořád je to velmi dobrý film. Po čase bych ho klidně znovu zhlédla. Líbil se mi herecký výkon Alex O'Loughlin a ani Jennifer se nemusí za svůj herecký talent stydět. Pokud máte rádi romantické komedie s Jennifer Lopezovou, pak to bude pro Vás zřejmě správná volba. ()

Pitryx odpad!

Skutečně komedie k popukání. Ne, tohle není moje parketa a nebýt nemoci, asi bych si to nikdy nepustil. No, aspoň jsem tu hodinu nudy "nějak" strávil. 201301266O00/10926 ()

PlysovyMacko

Hlavná hrdinka Zoe sa nechá umelo oplodnit a hneď na to stretne úžasného muža, tak celý film rieši ci ostanú spolu a budú vychovávať deti, alebo sa na to vykašlú. Film sa nesie v priemerných vodách a jedine čím prekvapí je nechutná scéna pôrodu. A havko s kolieskami je strašne zlatý. ()

Clarka

Ufff, vubec nic inovatorskeho... maximalne par nechutnych zaberu, ktere bezne v romantickych komediich nevidame a ani nechceme videt. ()

p.i.t.b.u.l

Opět zde máme jeden romantický kousek. Co k tomuto filmu dodat? Film to není špatný, řekl bych že je to jeden z těch povedenějších typicky romantických filmů současnosti. Musím uznat, že v tomhle filmu to J. Lopez obzvláště sluší. Příběh mladé ženy, která do současné doby nenašla toho svého "pravého muže" se rozhodne o umělé oplodnění. Ovšem v den, kdy toto celé podstoupila, potká náhodou muže, do kterého se "zamiluje na první pohled". Jak to tak chodí, tito dva se dají dohromady. Jennifer se rozmýšlí jestli to svému příteli řekne nebo ne. Nakonec se však odhodlá jít s pravdou ven. Jak to celé dopadne na to si počkejte. Předem Vás ale musím upozornit, že s komedií to nemá moc společného. Sice tam je pár scén u kterých se usmějete, nicméně jako žánr Komedie bych to určitě nenazval. Spíše je to takový ten slaďák, kde hlavní roli hrají vztahy, děti a každodenní situace. Jak jsem se už zmínil, film to není špatný, ale na druhou stranu nepřináší nic nového co by diváka překvapilo. Prostě a jednoduše letní pohodovka. ()

janulee_

klasickej romantak s happyendem, dam krk na to ze jindy bych to hodila do kose po prvni pul hodine filmu , ale dneska mam nejaky citovy rozpolozeni, takze za tri :D ()

Allia

Není to úplně špatný film, záleží na tom, co od romantické komedie očekáváte. pokud dokážete zkousnout větší množství ohraných situací a zápletek (hlavní hrdinka má problém ve vztazích, protože její otec opustil rodinu... vše se v dobré obrátí, když uvidí kočárek apod.), odmění vás několik málo celkem vtipných scén a sem tam narazíte i na rozumnou scénu ze života. takže verdikt je - koukatelné, ale pak uložit do zapomnění mezi ostatní stovky amerických romantických komedií. ()

Nikki.Nikx odpad!

Tenhle film jsem byla nucena shlédnout 2x. A 2x nedobrovolně. A i kdybych to viděla i po padesátý, což doufám, že život není tak krutý, tak by to na tomhle bezduchém paskvilu nic nezměnilo. Tenhle film je mi asi tak příjemnej, jako reklama na vložky. Furt mi neni jasný, kdo byl ochotnej tenhle film platit. ()

lobo87

Veľmi priemerná romantická komédia, ktorá má nedostatky vo všetkých oblastiach - scenár, réžia, herci. Film sa zaoberá vďačnou témou tehotenstva, z ktorej sa vždy dá vytrieskať pár vtipov, ale tu to nestačilo. Najlepšou postavou bol pre mňa Anthony Anderson a jeho kúzelné chvíle s deťmi. Inak čistý priemer na upršané nedeľné popoludnie... 55% ()

ElisD

Romantický / Komedie, USA, Jennifer Lopez, těhotenství. To je diagnóza. Ale když člověk počítá s touto diagnózou, tak to není zhoubné :-) jinými slovy, normálka. Vtipné situace, třeba jsem ti neřekla, co ti těhotenství udělá s měchýřem, ha HA HA! A co? Teď jsem si právě ucvrnkla. No zní to hrozně, ale sledovat tenhle film v těhotenství tak dvě hvězdičky přihodí. ()

gstudio

Podivné. Anglická slova "humour" a "uneasiness" nevypadají podobně a ani podobně nezní. Jak je tedy možné, že si američtí tvůrci stále více tyto dva pojmy pletou a "humor" stále častěji nahrazují "trapností". Základní zápletka přitom není úplně špatná. Ale v záplavě zmíněných trapností a dosud nezmíněných klišé je brzy jedno o čem se vlastně hraje. Že se v Americe u porodu strašně řve a provází ho obvykle davové scény se spoustou komparsistů už jsem si zvykl. Občas omdlí otec, občas porodník, matka ne - ta řve a tak nemá na omdlévání čas. Ale scéna domácího porodu v bazénku byla za dlouho dobu tím nejtrapnějším, co jsem v amerických "komediích" viděl. Hodně špatný scénář nezachránili ani celkem sympatičtí hlavní představitelé. ()

Veeria

Čekala jsem asi něco víc....:/ Nicméně buldoček byl strašně roztomilý a fakt, že jsem se přece jenom dodívala do konce, zaslouží si tedy 2 hvězdy. ()

lada32

Chlapi dají o jednu hvězdu méně to je jasné.Líbila se mi J.Lopez,hrajíci nesmírně přirozeně,slušelo ji to zahrát si možná v její nejlepší roli.Nesmí chybět N.Y.To snad abychom se ujistili,kde je hlavní město roman.komedii.Nechybějí nelogičnosti.Má obchod,ale moc se v něm neohřeje.U nás by jí zaměstnanci těžko mělo tak rádi,i když možná právě proto.Farmář ne malé farmy,kterého na farmě kromě té traktorové scény jen tak neuvidíme.Spíš se choval jako chudý večerní student na brigádě.A ten malý pultík se sýry na trhu,to mě fakt dostalo.Nej.scéna:porod v nafukov.bazénku. ()

lapatata

Film, který se dramaturgicky zarytě drží zajetých a milionkrát projetých kolejí žánru romantická komedie. Přesně opisuje dějovou linku 99% ostatních jemu podobných. Má cenu se na to ještě dívat? Jsou jeho komediální okamžiky dostatečně silné, aby to stálo za to? Dávám slabší tři hvězdičky. ()

bablík

Je fakt, že jsem si trošku prodloužil život docela vtipným dějem a bavil se hereckým výkonem Jennifer Lopez a jejího psa. Nejlepší scéna s Jennifer je u hrnce s gulášem! Jinak ideální film jak někoho vystrašit z možného otcovství. Jestli rádi romantické komedie, tak prosím! Tahle je ale s přeslazeným koncem, který se změní v karamelem a málem vás happyendem zadusí:) Celkové hodnocení: 40% ()