Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

ostroz

Je až neuvěřitelné, že za týden dokáže obrovský tým postavit nový domov pro potřebné, kterých je velmi mnoho, ale bohužel, pomoc se dostane jen těm vylosovaným. Fandím této laskavosti, štědrosti a hlavně tomu, že dokážou lidem, kteří ztráceli chuť žít dodat zase elán.. ()

LUCIM

Tak za tu pomoc lidem dávám 4. Jen je škoda, že takových lidí je mnohem víc. Obdivuji, že se dokážou na povel rozbrečet u každého příběhu, přitom jim je to u prdele. ()

Kinderr

Parádní jak jim udělaj úplně nový dům, hlavně se mi líbí, že to dělají lidem co to opravdu potřebují..Akorát někdy ty obří koupelny tak si řikám jaký je asi účet za vodu:-DJe to pěkný,ale někdy ty domy nevypadaj moc bytelně.... ()

Pacas

* Hlavním tématem pořadu je upozorňovat na problémy, kterým americká společnost čelí. * Televize celou opravu zrealizuje, ale neplatí ji. Sponzorují ji různé firmy, které dodají materiál a stovky dobrovolníků. * Během sedmi sezon celkem pomohlo přes 500 000 Američanů. * Původní seriál, ze kterého pořad vyšel, se jmenoval Extreme Makeover a nabízel lidem plastické operace ke zkrášlení vzhledu. Vítejte doma ho ale překonalo. * Pořad vzbuzuje určitou kontroverzi. Jeho kritici tvrdí, že jsou přestavby až zbytečně extravagantní a domy obrovské. Prostředky by šly využít účelněji a majitelé budou mít problém dům finančně utáhnout. Ve skutečnosti ale jen tři rodiny ze zhruba 150 dům prodaly, ostatní v nich stále žijí. Jiným problémem ovšem může být závist sousedů. * Další otázkou je výběr rodin. Jednou unikl do médií e-mail castingového agenta, který v rámci zvýšení sledovanosti hledal rodiny se specifickými problémy, například s dítětem se svalovou dystrofií, několika dětmi s Downovým syndromem nebo trpící kongenitální insenzitivitou bolesti s anhidrózou. Poslední diagnózu má ve Spojených státech jen 17 lidí. * Po hurikánu Katrina vznikl speciál, který pomáhal lidem z postižených oblastí. Jmenoval se After the Storm. * V roce 2005 a 2006 vyhrál pořad televizní Emmy a také cenu People’s Choice Award za nejlepší reality show.(http://cool.iprima.cz/porady/vitejte-doma-2) Amíci hodně hrajou na emoce a emoce jsou hlavním kritériem u těchto show. A hlavně obrovská reklama pro firmy co tohle sponzorují a nemyslím si že to je levná záležitost. Oni možná chtějí pomáhat ale potřebují k tomu pozornost jinak by to nemělo smysl. ()

numan odpad!

Čím dál častěji se mi stává, že nestačím žasnout, jaká strašlivá ho*na masa požírá. To mi neříkejte, že sledování podobných blijáků člověka nějak nepoznamená.... ()

Mr.Crowley

Jedná se o opravdu kýčovitý pořad, nicméně když by si místní komunita superznalců a estetických guru připustila skutečný smysl celého pořadu a dopad, jaký tento pořad má na běžného člověka, tak by třeba přehodnotili svá stanoviska a postoje. Odpad? Nemyslím si. Kýč? To ano, ale dojemný. Určitě se ale nejedná o pořad, který by měl být zatracován. O obyvatelích Spojených Států Amerických je známo, že neoplývají přebytkem vkusu, nicméně o tom tento pořad opravdu není. Je o pomoci, soucitu a nadšení pro to, udělat někomu jinému radost a pomoci mu. O tom celý pořad je. Ubírám jednu hvězdu za občasnou opravdu extrémní přehnanost. A že je to přecpané reklamami? Kdo jiný by to všechno asi tak zaplatil, než sponzoři? ()

soarka

Moc ráda se na tento pořad dívám. Dělají dobrou věc. Nevím, proč se toto nedělá i u nás. A navíc beru inspiraci pro své domy. ()

Adolf47

Pomáhat je přece lidské. A dělat to účinnou a zábavnou formou, která se navíc ještě prodá, to je přeci nejlepší pro všechny :-) ()

martin1m2

Hodnotenie ľudí je nepochopiteľné ... Zaslúži si to skvelé hodnotenia už len preto, že: 1. Pomáhajú ľuďom ... a to veľmi ... 2. Chudáci dostanú strechu nad hlavou ... 3. Vhodné pre architektov či bytových dizajnérov ... Niektoré domy sú fakt skvostné a je to krása sa tým pokochať ... 4. Osadenstvo, dizajnéry sú veľmi sympatickí a príjemní :) ()

oskiii

Pořad, který má dvě roviny. Tou první je frontální útok na nejnižší lidské emoce. Černošská rodina zazpívá do kamery a štáb se rozpláče :D Smutné osudy, snaha pomoci, semknutost komunity, vzájemná podpora, štěstí, radost. Kýčovitá snaha o drama. Nejde to, nepůjde to, nestíháme, nedokážeme to…pak srdceryvný proslov, semknutí komunity….zázrak, slzy, objímání. Druhou je pak stinná stránka tohoto pořadu. Podvody počínaje, bankroty konče. https://www.thelist.com/35201/untold-truth-extreme-makeover-home-edition/ ()

mokki5

Myslím, že odsuzovat tento pořad jen na základě toho, že jej mají na svědomí Američané, není fér. Plno silných příběhů... a navíc všude po světě je mnoho rodin, které potřebují pomoct. Za mě silný projekt, který má/měl smysl. ()

myst3ry odpad!

Je to humus. Tolik apelu na emoce a na city jsem teda už dlouho neviděl. Nechápu, odkud na to všechnou berou peníze... Zaplatit stavbu domu, který má být hotov za týden... to musí teda spolknout pořádnou sumu peněz a špatní herci jsou taky herci, jejich mizerné herecké výkony musí být taky z něčeho zaplaceny. Odpad! ()

ondrasheq odpad!

Zlý sen o uřvaných američanech a sádrokartonových domcích. Príma je taky slyšet "ó můj bože" a kadencí několikrát do minuty. ()

Thrakan

Líbí se mi úmysl pomáhat lidem v těžké životní situaci,bohužel ale ne tímto chvástavým a trapným stylem! Tento amerikanismus je mi proti srsti... ()