V nepříliš vzdálené budoucnosti sestrojí lidé roboty TR, kteří jim mají pomáhat a sloužit. Roboti se však vzbouří a otočí zbraně proti svým stvořitelům. Lidstvo je takřka zdecimováno a jedinou nadějí se stává hrstka přeživších.
The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation. (Skejpr)

djbarrel odpad!

No to byla zase hlína, ne že bych snad čekal něco extra, ale na tohle se připravit nedá. Nejen, že film byl špatný, s podivnými triky a ještě horšími herci, ale narozdíl od jiných Asyláckých sraček, tentokrát jsem se nedočkal ani oněch legendárních šíleností, které se v jejich filmech objevují. Snad jen začátek kdy "terminátor" zastavil rozjeté auto tyčí, po kterém následovala exploze a odlétnutí auta asi kilometr daleko, to vše za předpokladu, že tyč zůstala vcelku. Sračka jak má být, ale tentokrát děsně nudná. 5 % ()

Trinculo

Neuvěřitelně neskutečné !!! Policajt je policajt i když je robot, na konci nás svou přízní počastovala neskutečná plechová držka a víceméně to bylo jen o tom, že se doběhne k vypínači. Nic, co by nezvládla pravá americká žena. Ten zbytek byl jen křoví. LOL !!!! ()

Delfador odpad!

"The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation." Aha? Tvrdý políček zasadili akorát sobě. Nesmysl vedle nesmyslu, nedá se na to ani koukat a pardon, ale když auto co najede na tyč zapíchnout v zemi odletí někam do vesmíru.... Nejhorší film co jsem kdy viděl. ()

Whoossain odpad!

Kristaboha, jak v traileru ty dva balíci čučej, jak jim nad hlavama prolítla jaderná střela mířící na město. Nebo jak ten rádoby-Šváca háže drsný xichty a snaží se pohybovat jako robot :-DDDD "Upoutávka" na film bohatě stačí. Ael možná si to někdy opatřim. Třeba, až budu chtít umřít smíchy :o) ()

Tomx112

Doporučuji shlédnout až do konce, pak se můžete považovat za velký tvrďáky. Ale na obranu musím říct že existují i horší filmy. ()

ellysium

Terminátoři humorní,bez inteligence,tvůrci se uspokojili jen s T-éčkama potažených kůží,Jediný kostrový terminátor měl spotřebu energie,jak Moskva s Londýnem dohromady,navíc vypadal,jak měsíc plamenem opalovanej transformer,účinkoval asi dvě minuty,než ho vyhodili ven.Hvězdička za snahu...Doporučení :Film sledovat zásadně aspoň po pěti pivech,při normálním stavu hrozí retardace ()

rosto02301 odpad!

odpad odpad odpad , totalny odpad .Nemozem tomu uverit ze taketo sracky natačaju v roku 2009 . grafika jak na nintende a dej ako by ho 5 rocne dieta vymyslelo :D mam dost ale aj take musia byt _D ()

Mazmen odpad!

Schválně jsem se na to mrknul, abych viděl proč je tu všude opad. Scénář filmu je příšerný a herecké výkony jsou přímo katastrofické. Je sice fakt, že jsem vydžel dokoukat na tuto blbost do konce, ale i tak nrmůžu dát tomu ani tu jednu hvězdu za snahu. Kdyby to bylo bráno aspoň jako parodie, ale ono ne - oni to mysleli vážně. No byla to síla. ()

kylyan odpad!

Herci z telenovely si o víkendu zamelouchařili a "natočili" tento "skvost". Přiznávám se, nedokoukal jsem, možná by se to zlepšilo. Dal bych půl hvězdy za tlačítko "ON" "OFF". ()

Babu_unni

SPOILER Může mi někdo vysvětlit, proč se snažili složitě nabourat do nějakého hloupého počítače, když stačilo, aby blbá blondýna zatáhla za páčku nouzového vypínače? Nicméně hvězdičku si zaslouží za parádní pobavení a za poměrně nonstop akci :D Opět ale pouze, pokud film berete s nadsázkou. Bez nadsázky by i odpad byl možná málo. Neumím se ani falešně zasmát, ale některé role bych snad zahrála líp, než obsazení. Viz Chloey, která je mimochodem velice všestranná drsňačka, klobouk dolů! Nicméně dobré pozadí k práci, pobavte se taky ;) ()