Umlčaní

Mladá dvojice – Zakes (William Ash – Nicholas Nickleby, Mambo) a Beth (Christine Bottomly - Čekárna, Venuše) – se za deštivé noci dostane na dálnici do kolize s maniakálním řidičem kamiónu. Stahovací dveře náklaďáku se na malý okamžik pootevřou a Zakes zahlédne cosi, co vypadá jako poloobnažená spoutaná žena. Přestože Zacke si není úplně tím co viděl, informuje policii a pokouší se na incident zapomenout. Beth ovšem lhostejnost jejího přítele velmi rozruší a když dvojice zastaví u pumpy, ve vzteku odejde. Zacke zoufale prohledává okolí, ale po Beth není ani stopy. Když náhle zahlédne odjíždět od pumpy povědomý náklaďák….. Co když řidič jeho přítelkyni unesl? Vydává se za ním a na noční, deštěm zaplavené dálnici začíná riskantní hra na kočku a myš. Vykřičte to do světa – Hush je nejlepší britský horor posledních let. (oficiálny text distribútora)

omega_SK

Rozhodne nadpriemerná záležitosť ku ktorej sa dá časom vrátiť. Dobrý napinák. V takej situácii by som sa nerád ocitol. Aby som dal aj piatu hviezdu, tak by tam museli ukázať, čože to s tými babenkami stváral. Inak nemám čo vytknúť. Tento film vám kvalitne spestrí čas. A na anglický film by som to veru nehádal (buhehe ani spomienka o futbale). Celý čas som si myslel že sledujem niečo od amíkov. A sice HEH americká zástava sa tam nemihla ani na chvíľku, tak americký film to nemohol byť :D ()

Wanesska

Pro mě naprosto průměrný snímek. Nic nového, nic excelentního..Sem tam nějaké napínavé scény. Víc jak tři bych rozhodně nedala. ()

dc

Takový nějaký mix Duelu a Stopaře. Není to vůbec špatné, atmosféra vcelku napínavá... I příběh je uvěřitelný. Prostě nesetkáte se s okamžikem, kdybyste poznamenali: proč udělal právě toto... Ale jak udělal zrovna toto, vás zajímat bude, a nikdy se to nedozvíte (střecha). Spojler: Jestli jde náklad jeřábu uvolnit tímto způsobem, tak potěšbůh všechny stavaře, já tomu teda moc nevěřím. ()

ditri

Naprosto prekvapive. V mori neustale se opakujicich filmovych riffu a frazi je tohle jako zjeveni. EU thriller jak se patri :-) ()

Pattrick

Žádná pořádná akce, nic co by mě fakt potěšilo, krom trošky napětí, které se mírně dostávalo. Hlavně docela nelogické zvraty, které se tam nehodily. ()

TeemuSelanne

Jeden z najnapínavejších filmov, aké som kedy videl. Film trvá len priemerných 91 minút, ale za to nemá žiadne hluché miesto. Výkon Williama Asha si zaslúži tiež pochváliť. Jediné, čo mi vadilo bolo, že som sa vlastne nedozvedel pravú príčinu, prečo to vlastne celé ten záhadný psychopat s kapucňou robí. A takziež koniec by som si predstavil trošku inak, ale za ten zvyšok tie 4* dať musím. ()

RonnieR

Tak toto bolo fakt super! Po dlhom čase nadupaný thriller do prasknutia! Film mal tempo, napätie, žiadne zbytočné sračky okolo toho! Brutálne dobré! 88%. ()

FidoKuba

Vykřičte to do světa – Hush je nejlepší britský horor posledních let. (oficiální text distributora) // Distributor se asi zbláznil. Nevím co víc dodat !!! 2* dokoukal jsem to jen proto, že jsem čekal na nějaké drasťárny. ()

Chobotano

Pro mě další důkaz toho, že Angličani nejsou úplně normální. Jo jasně, vím, že tam u nich furt chčije a je mlha, že by psa nevyhnal, takže mají na všechno tři prdele času a nemají kam spěchat. To ale není pro mě dost pádný důvod natahovat půlhodinový "příběh" na trojnásobek! Na jednu stranu dost času na opakované předlouhé záběry na tutéž zpocenou tvář, na druhé straně se ovšem nikdo neobtěžuje ukázat divákovi "detaily", např. proč se to vlastně celé děje atd.... Tím se pro mě bohužel znehodnotily ty dobré aspekty filmu - kamera a atmosféra, za které dávám 40%. ()

Montmorency

Sice jsem zde nabádána, abych ignorovala nelogičnosti některých (mnohých) scén, ale bohužel je toho tolik, že se nad tím prostě nedá mávnout rukou - jakýsi mladý plakátovač, který se s bodnýma ranama a propíchnutýma rukama postaví monstróznímu úchylovi, který mladíka honí a pohybuje se při tom rychlostí želvy atd......Atmosféra slušná, ale provedení je na úrovni televizní zábavy ()

-krusty-

EHF: Překvapivě svěží kousek z anglické produkce. Jedná se o klasické téma pronásledování na silnicích, tentokrát okořeněné jemným policejním spiknutím a únosy žen. Příběh o nedokonalém páru (ano, uhádnuli jste...padnou si v závěru do náručí), který jde z průseru do průseru... Film je i při svém profláknutém námětu relativně nepředvídatelný, tedy alespoň do poloviny. Potom se nám už vrší klišé na klišé a staří hororoví mazáci tuší co a jak se bude dít v příštích minutách. Konec na odstavném parkovišti, obehnaném laserovými čidly je už ze sfér čiré fantazie a vrcholem všeho je grande finale - tzn.zlikvidování hlavního padoucha ( a s tím spojený přerod obyčejného týpka v supermana). Přesto se na HUSH koukat dá...třeba jen proto, že hlavní představitelé jsou na první pohled celkem obyčejní lidé. Jo, vzít to do ruky Amíci........:-) ()

hajner

Dosť slušný Anglický film s prekvapujúcou gradáciou a pútavosťou. Neviem mňa to chytlo a ani mi nevadila ta tuctovosť dejovej línie. ()

Kokotek230mm

Vůbec to nebylo špatné. Pomalejší rozjezd a od půlky velmi milé překvapení. Mně tyhle filmy z tohohle prostředí vždy sednou. Nevím proč, ale v průběhu filmu jsem si vzpomněl na filmy jako Stopař , Jízda do pekel alias nenaser si Candy Cain ()

Konev

U mě za 5*, napínavé, mělo to spád, žádná hluchá místa, skvělá hudba...až na těch pár drobností: přijde sms, ale nejde volat, protože není signál, nebo jde jako myška, aby ho ten druhý neslyšel, ale nevypnu si mobil, který začne samozřejmě vyzvánět v té nejhorší chvíli... ()

Duffson odpad!

Lidi, delate si prdel??!! Jak teto amaterske sračce muzete nekdo dat vic jak 2* ..??? V tom filmu neni nic, ale zhola nic co by stalo za pozitivni hodnoceni..s ceskym dabingem to navic bylo fakt smesne a hlavni akter znel jak eunuch po zakroku. Ne, toto vazne NEEE !! Ruce pryc ()

Sebik.

Na tomto filme je super že je robený realisticky. V dnešnej dobe nieje raritou že miznú ľudia a tento film je pekným spracovaním tohto tématu. Hlavná postava je sympatická, finále menej nabité ale celý film je nabitý a rozhodne sa nudiť nebudete. 75% ()

jaHanicka

Celkově velmi dobrý snímek, napínavý, odsýpá to, hlavní hrdina (herecký výkon) nad očekávání... SPOILER Samozřejmě, že něco málo bych vytkla, třeba místy dost nelogické chování (např. se nevrátil za ochrankou, když zjistil, že mu unesli holku, hned všude leze, místo aby volal policajty, to s tou farmou jsem vůbec nepobrala, já bych byla paranoidní až za roh a do baráku bych asi nevlezla), jednu chybku, možná i moje nepozornost (když kamion zastavil ve dvoře a chlap vystoupil a odešel, jak se Beth dostala na řetěz za barák?). Nejvíc mi vadilo, jak ten psychouš chodí pomalu. Docela bych ocenila nějakej rozsáhlejší závěr, jako jestli spolu byli, co to bylo za chlapa, co to dělal, kolik pobral holek, než se na něj přišlo... Ale asi to zas tak neva, celkovej dojem byl bezva a že je to VB, tak dvojnásob bezva. ()