Extract

• Slovensko Extrakt (viac)

Joel (Jason Bateman) je vlastníkom firmy, ktorá získava výťažky z rastlín. Zdá sa, že už čoskoro zarobí poriadne peniaze, ale potom sa na neho začne valiť jedna katastrofa za druhou. Najskôr sa jeden z jeho zamestnancov nešťastnou náhodou vážne zraní, potom Joel zistí, že s manželkinou vernosťou to nie je tak, ako si myslel, a ďalšie problémy so zamestnancami nedajú na seba dlho čakať, najmä keď sa na neho zameria právnik Dean (Ben Affleck). Joelov jeho plánovaný pokojný život je v ohrození, a preto musí podniknúť niečo výnimočné. (TV JOJ)

Morholt

Vlastně taková nijaká komedie s nijakym obsazením, pokud nepočítam Milu Kunis a překvapivě netoporného Afflecka, ale v jejich případě se jednalo spíše o vedlejší role. Asi deset minut po konci jsem si absolutně napamatoval, o čem film byl. Nicméně dojmy převládaly docela pozitivní a to přesto, že jsem se příliš nesmál. Čistý průměr. 50% ()

Renton

Scénář: Mike Judge .. Nijak zázračné a nepříliš vtipné, snad díky přemíře přihlouplých postav na kterých se staví. Z omletého námětu je vylouhován extrakt, který při přípravě doznal několika změn, které nejsou plně ku prospěchu. Ovšem nikterak neurazí při servírovaní za sychravého odpoledne. ()

Xmilden

Příjemná komedie na téma co vše se může pokazit v jedné menší výrobně. Čekal jsem podobný typ jako Fast Food Nation. Ben Affleck opět podal dosti slabý výkon a nepomohly mu ani dlouhé vlasy. Já mu toho feťáka prostě nežral. Mám slabost vždy pro postavy, které hrají J. K. Simmons (každého zaměstnance pojmenoval Dinkus) anebo takový David Koechner. Ze zbylých (ne)herců mě zaujal Kissácký symbol Gene Simmons. Extract neurazí, nenadchne, za pár hodin si nevzpomenu na nějakou vtipnější chvilku, přesto se nejedná o zbytečně strávený čas. ()

bartias

Nenechte se napálit lákavým trailerem. Extract je jenom veskrze průměrná komedie, která všechny nejlepší vtipy vypálí v první čtvrt hodině a pak už se nezmůže na nic, co by stálo za řeč. Ne že by zbytek byl špatný, je akorát nijaký a rozpačité rozuzlení vyznívá do ztracena. Nebo spíše nevyznívá vůbec. Ani Ben Affleck schovaný v malé roličce pod vlasatou parukou nestojí za řeč. ()

P1tr

Komedie Mike Judge, která disponuje prvotřídním obsazením, ovšem to je tak jediné, co vám zůstane v hlavě. Narazíte na pár povedených fórků, na spoustu průměrných, ale jako celek je to příjemné. Na jedno shlédnutí ideální, ale víc nečekejte. Naopak, počítejte s tím, že víc, než postavu Bena Afflecka si pamatovat nebudete. ()

• Jako součást reklamní kampaně jezdil Ben Affleck na tour po různých městech. Začal ve Vancouveru 20. srpna 2009 a skončil 14. září v Los Angeles. (Cheeker)
  • Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Kalifornie ve městě Santa Clarita v srpnu roku 2008. (Terva)