Osmičlenná skupinka nadšenců dostane chuť trochu si zvednout adrenalin při paintballové střílečce. Na pozadí majestátní divočiny se odvíjí zprvu přátelský souboj důvtipu a taktiky, s každým zásahem soupeře stoupají šance na vítězství. Pak se ale hra nečekaně mění v neúprosný boj o přežití – někdo z nich totiž začal hrát podle úplně jiných pravidel. Nebezpečí se stupňuje a hráči si postupně uvědomují, že jejich nejtěžším protivníkem je nejspíš právě sama hra. (oficiálny text distribútora)

Ryuuhei

» Předmluva: Vražedný Paintball? To bude brak, říkal jsem si, ale čtvrteční odpoledne jsem se rozhodl tomuto titulu obětovat. » Pozitiva: Možná fakt jen ten námět? Plus pointa sbírání „vlajek“. Jakožto základ pro hru vražedného typu dobré. » Negativa: Defakto zbytek. Kamera je zmatečná, postavy v jednom kuse hulákají, čímž samozřejmě prozrazují svou pozici a chovají se k tomu všemu naprosto nelogicky a neuváženě. » Celkově: Další z žánru Battle Royale, ale tady dost velký brak. » Mé hodnocení: 20% » Viděno: Jako zpětné zhlédnutí z vysílání na Prima MAX stejného dne. ()

SOLOM.

Film Paintball patří mezi nejhorší kousky španělské produkce, které jsem do dnešního dne měl šanci vidět. Jde o podprůměrné akční béčko, které se vetřelo do hororového žánru díky postupnému vyvražďovaní jednotlivých postav. Nejvíc ho sráží otřesná třepotající se kamera, nudnost, spousta nelogických scén a stupidní chování postav. Nicméně mě jako skalního fandu této hry nejvíc zaujalo prostředí a úvodní přestřelka. Jinak je ale film jedna velká nuda, kterou si už asi nikdy nepustím. Slabé 2* ()

Marsik

Film je samozřejmě o ničem, parta 8 maníků vleze do lesa a snaží se utýct dalšímu maníkovi, který je místo paintballovejma kuličkama kosí ostrejma:)) Přiznám se ale, že se mi film celkově líbil. Jako horor působil strašidelně a s napětim jsem čekal, kdo půjde jako další pod kudlu :) Škoda, že v těch akčních scénách toho moc nebylo vidět. Kamera někdy příliš chaotická a rozklepaná, ale je pravda, že pak to umocňuje zažitek. No já se nestydim dát 4 hvězdy a 70%. // (17.9.2012) FilmBox+ - Repete a hodnocení nechávám. Sice dabing byl divný, ale tak to není chyba filmu. Stále 70%. ()

Džef!

Docela vtipná napodobenina predátora, akorát pronásledvanou partou jsou hráči paintballu. Ovšem nesmíme zapomenout na prvky z ramba. Například si nejsem jist jak přesně jsou ty náboje velké, ale vystříleli jich poměrně dost, tak jen nevím, kam se jim vešly. Také při první akční scéně přelítne asi 200 kuliček a ani jedna netrefí cíl. Šlo tedy o něco jako RAMBO A PREDÁTOR v jednom, ale v amatérské kvalitě. ()

Pitryx odpad!

To byl tedy nářez! Dokoukal jsem do konce, jen abych zvěděl vysvětlení, leč prakticky jsem se jej nedočkal. Nebo jsem to nepochopil, stejně jako to, jak se může ženská sama zahrabat do hlíny a tuto na sobě následně krásně zarovnat. To vše ve tmě. Hopsající kamera alá Blair Witch tomu také nepřidává a spolu s flákajícími se "herci" tak trochu připomíná něco, co se dá natočit na osmičku. O ději nemá smysl se šířit, stejně jako celý snímek je k ničemu. 101205138059/8545 ()

Půjde po vás Hitman 2

Půjde po vás Hitman 2

26.05.2010

Přestože jednička nenadchla ani fanoušky hry firmy Eidos, ani „běžné diváky“, s rozpočtem 30 milionů vydělala jen v kinech rovnou stovku, takže zabiják s kódovým označením 47 se vrátí. Scénář Kylea… (viac)