Nepodceňuj blondýnky

(relácia)
Súťažný
Česko, 2009, 80 min

Vědomostní show, která je založena na souboji jediného muže proti padesáti blondýnkám. Blonďaté ženy různorodých profesí i věku se svými znalostmi pokouší bořit mýty a bojovat s předpojatostí a předsudky. Hlavní peněžní výhra může dosáhnout jednoho milionu Kč. Soutěžní pořad moderuje Miroslav Šimůnek. (ToxicMan)

kingik odpad!

Tahle soutěž je typickým příkladem jak nemá vypadat soutěž. Moderátor Šimůnek se sice snaží tvářit hodně zůčastněně, ale myšlenkami je kdo ví kde a navíc pozuje jakoby rovnou vypadl z přehlídkového mola a ani bohaté zástupy blondýn všech možných profesí nezachrání tuhle vyloženě nezáživnou, trapnou a ve všech parametrech nepovedenou břečku, která by chtěla být show, ale to jí je odepřeno. ()

petaspur odpad!

Tak nám Prima servíruje další z vrcholů televizní zábavy, který blondýnkám paradoxně ubližuje. Jestliže je tolik z nich schopno vypadnout na poměrně stupidních otázkách, tak si svou image nevylepší ani při celkovém vítězství. Navíc se chovají jako stádo namyšlených slepic a stát proti nim musí být velkým utrpením. Dalším skvostem je všeho neschopný moderátor Šimůnek, který do tohoto slepičince dokonale zapadá. Nevěřil jsem svým očím. ()

shantim odpad!

Viděl jsem jeden necelý díl a stačilo mi to! Nezábavný, nevtipný a spíše hloupý pořad, který snad ani nemůže mít své publikum. Proto by mě zajímalo, jaká je cílová skupina tohoto zábavního soutěžního pořadu? Nadržení ušlápnutí muži poststředního věku, kteří nemají dost peněz a odvahy, aby večer seděli s přáteli u piva v hospodě a raději uspokojí manželku a sedí u televize? Snad. Třeba se mi tohle jednou také stane a budu pak podobný televizní program hodnotit jako zábavný, přínosný a doporučitelný ostatním podobně postiženým. 5% hvězdiček za ta baby tam (kdyby televize dávala jako bonus k pořadu dvě tři pivka na díl, tak dávám 20% hvězdiček!) ()

tom.cube

Ten, kdo vymyslel tenhle "pořad", by zasloužil svěrací kazajku. Samotný koncept tohoto cirkusu, moderátor Šimůnek, který ukazuje, že je naprostej magor, a jako třešnička tupé blondýnky a jejich tvrďácké hlášky... Už jsem viděl koně blít, hada chcát, ale co je moc... edit: Tak nakonec jednu hvězdičku dávám. Jak je to tupý, tak se u toho bavím... :) ()

Lumpus

Dvakrát se na to podívat dalo, ale domnívám se že soutěž provádí jistá zinscenovanost, přece není možné aby těch blondýnek vypadávalo tolik na tak ůplně banálních otázkách v prvním kole??! A pak soutěžící, který se probojuje do druhého kola nemá skoro žádnou šanci na ůspěch, to by musel mít velké štěstí a nebo velkou pomoc režie :-D ()